Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Első forgalmi vizsga sikertele...

Tankcsapda9885 kérdése:

Első forgalmi vizsga sikertelen. Második 3 hét múlva. Tippek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az első vizsgán megbuktam azzal az indokkal,hogy túl magabiztosan vezettem. Konkrétan ez lett bejelölve: "Sebessége megtévesztő az elsőbbséggel rendelkezőkkel szemben". Sehol sem léptem át sebességet. Tehát a második vizsgámon inkább 50 helyett menjek 40 körül? Ezen kívül vizsgabiztos mondta: Kreszt betartom,tehetségesen vezetek,csak ez a gond,amit leírtam. Köszönöm aki segít :) ! Szép napot.

#vezetés #forgalmi vizsga #Második vizsga
2016. aug. 18. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit jelöltek, az nem az általános sebességet jelöli, hanem azt, hogy túl nagy sebességgel közelíted meg az elsőbbségadás helyét. Erre figyelj oda, hogy az elsőbbséggel rendelkező felismerje, hogy te elengeded őt. Ha van lehetőség, és problémamentesen tartható az 50 km/h, használd ki, hiszen az indokolatlanul alacsony haladási sebesség is buktató lehet, akárcsak a gyorshajtás.
2016. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Túl magabiztos vezetés nem létezik, legfeljebb magabiztos, de ahhoz sok gyakorlat kell, és a magabiztos vezetésnek az is része, hogy nem téveszti meg a többi közlekedőt.

Nem indokolatlanul kell 40-el cammogni, de ahol szükséges időben jelezni a jármű mozgásával (lassít, gyorsít) a többieknek mi a szándékod, s a legfontosabb: mindezt szabályokat betartva.

Kijelölt gyalogos-átkelőhely felé közeledve már a fékkészenlét hiánya miatt is megbuktathatnak, ha pedig félelmet keltesz a gyalogosban, azonnal meg is buktatnak.

2016. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :). Odafogok figyelni.
2016. aug. 19. 12:06
 4/5 A kérdező kommentje:
A második vizsgám sikerült,4 hibaponttal,szakadó esőben :). Köszi a válaszokat,aki most csinálja,sok sikert,figyeljetek nagyon a sebességre ( átlagban 35-40).
2016. szept. 10. 00:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok neked, de azért saját jogsival a zsebben mehet az az 50-55, amennyiben a körülmények megengedik. :)
2016. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!