Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudok traktort vezetni?

Hogyan tudok traktort vezetni?

Figyelt kérdés
Mikre szolgálnak ezek a karok és a pedálok? Talajmarást akarok csinálni. Vki leírná részről-részre, mit kell tennem?

2016. szept. 15. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Már meg ne sértődj, de a traktor nem matchbox. Ha ki akarod tanulni a vezetését, akkor vegyél részt mezőgazdasági vontatós tanfolyamon.
2016. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

A fa*t kell ahhoz iskola, kérdezz már meg néhány gazdát, hogy hányan tanulták iskolában, hogy kell beindítani a traktort :)

Amúgy kérdező, ez így nem fog menni, nem lehet egy traktorral csak úgy komoly földmunkákat végezni, hogy valaki leírja a neten. Sok gyakorlás kell előtte. És típust sem írtál.

2016. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21:31, az stimmel, viszont ha semmi papírja nincs arról, hogy ő vezethet ilyet, és csinál valami galibát (ja tudom, ő nagyon fog vigyázni!), akkor fizethet mint a katonatiszt, vagy viszik a dutyiba...
2016. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak a ház előtt akarom a kertet felrotálni vele
2016. szept. 16. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy milyen traktorral szeretnél talajmarást végezni. Mert totál más egy Kubota meg egy MTZ. Nagyapám ha beül a Fiatagri traktoromba, csak pislog, pedig neki az MTZ csak 5 éves, nekem a Fiat meg 25, de a Fiatagri már akkor jóval modernebb volt mint most az MTZ. Múltkor beült a Lamborghini-be, járó motorral nem tudott vele elindulni nemhogy talajmunkát végezni, szóval traktor-traktor de nem mindegy, hogy milyen, mert nem ugyan úgy működik. MTZ-hez nem kell iskola, de egy komolyabb géphez már igen, vagy legalább egy olyan személlyel konzultáni néhány órát, aki elmagyarázza a dolgokat.


Én pl saját apámnak nem engedem, hogy a Lamborghini-vel példáúl vessen, hanem megcsinálom én, mert egyrészt nem egy olcsó berendezés a vetőgép, másrészt nem mindegy, hogy hogyan használja. A Fiatagri-val mostmár végezhet talajmunkákat, de előtte jópár alkalommal volt velem, hogy figyelje, mit hogyan kell. Nagyapám más tészta, ő csak az MTZ-t ismeri el gépnek, neki minden más cikermányos nyomoruság :)


Szóval milyen traktorod van és milyen talajmaró hozzá?

2016. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megoldottam valahogy rotával :D


Köszi!

2016. szept. 21. 17:44
 7/8 anonim ***** válasza:

5-ös. Megnézném, ahogy te Lamborghini-vel vetsz, aratsz :) Például ezzel:


[link]

2017. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyere el tavasszal, megmutatom, hogy vetek a Lamborghini-vel. Olyan Lamborghinim sajnos nincs, amit linkeltél, én egy sokkal nagyobbal tolom, egy R7-es Lamborghinivel, de az nincs olyan gyors :D


[link]


biw=1366&bih=662&tbm=isch&sa=1&q=lamborghini+r7&oq=lamborghini+r7&gs_l=img.3..0i19k1l3j0i5i30i19k1l2.64489.65102.0.65253.2.2.0.0.0.0.137.252.0j2.2.0....0...1c.1.64.img..0.2.249...0j0i67k1.NXHUADMt7qI#imgrc=eZ-Moi8fy4EQoM:

2017. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!