Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Telekocsizás során rossz...

Telekocsizás során rossz tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Autósként sokat utazom 2 város között. Költségcsökkentés céljából telekocsiban gondolkodom, ha van utas, akkor beszáll a költségekbe, én meg elviszem. De milyen gyakori a kellemetlen élmény, pl. nem fizet az utas (erre tudom az a megoldás, hogy előre elkérem a kp.t, de mi van ha nem adja oda, mert pl. nem bízik meg bennem). Milyen negatív élményre lehet még számítani, mire figyeljek?

2016. szept. 26. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkirol ,a soforrol meg az utasrol is van ertekeles!az alapjan mar azert lehet gyanitani hogy mi a helyzet!Mert mondjuk ha csak negativ van rola akkor nyilvan nem veszed fel/nem vele utazol!
2016. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én is telekocsizom. Egy negatív dolgot tudnék megemlíteni: valaki más nevében is foglal helyet az autódba, de az a másik meg nem jön el. Így egy utas két helyet stoppol le, de csak egy helyet akar kifizetni! Na, ez előfordult velem egyszer! Ez azért rossz, mert a ki nem fizetett helyet eladhattad volna másnak. Erre van az, hogy beállítod, hogy csak online fizethet egy bizonyos ember, illetve van tiltólista is.
2016. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!