Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Befizethetem én az utánképzés...

Befizethetem én az utánképzés díját a párom helyett?

Figyelt kérdés

Megvolt a feltárás és a párom olyan programot kapott ami nem indul itt nálunk. Ezért írtunk egy kérvényt hogy küldjék át Budapestre az adatait. Jövő héten kell érdeklődni hogy megkapták e már az adatokat és utána fel lehet menni befizetni a pénzt. Nekem egyszerűbb lenne mert könnyebben tudok kivenni szabad napot mint ő. Én is befizethetem a pénzt? Vagy akkor már jelentkezni is kell a programra és aláírni valamit? Vagy esetleg meghatalmazással?

Köszönöm a válaszokat!


2016. okt. 18. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom a Mozaik utcába kell menni. Fel kell hívni őket és megkérdezni a dolgokat. A pénzt, ott a helyszínen be lehet fizetni. A befizetés után elképzelhető, hogy azonnal, esetleg 1-2 hét múlva adnak időpontot a programra. Igazából már a feltárás után be kellett volna fizetni a program díját és akkor már csak a helyszínről és az időpontról kellene egyeztetni.
2016. okt. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!