Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha az 5 elbukott vezetői...

Ha az 5 elbukott vezetői vizsga utáni alkalmassági vizsgálat mégis kimondja, hogy mégis alkalmas az illető vezetésre, hogyan folytathatja tovább a jogosítvány megszerzését?

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 07:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Gyakorolhatnál némi önkritikát, vagy legalább ne hangoztasd, hogy tudsz vezetni, miközben felsoroltál olyan hibákat, amiért nem hibapont, hanem azonnali buktatás jár.

30-as táblánál 50-el közlekedés, elsőbbségadás elmulasztása nem apró hiba, sőt, ha azt látod, hogy a másik nem adja meg az elsőbbséget, akkor sem látványos idegrohammal jelzed a vizsgabiztosnak a nemtetszésedet - aki pofátlanul tolakodik, be kell engedni, inkább legyen előtted, mint mögötted

2016. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ezek nem apró hibák:D
2016. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Most én gyakoroljak önkritikát, amikor világosan elmondtam, hogy a vizsgával van gondom. megjegyzem a sebességkorlátozó táblákkal kezdetben volt bajom, azóta ezt is kijavítottam. Tudom jól, hogy a bunkók inkább menjenek el és hamar meg is nyugszom, ha ez nem egy sorsdöntő esemény idején történne. Arról már hadd ne beszéljek, hogy nálamnál már súlyosabb vétségeket láttam más vezetők nem belvárosban, hanem az autóúton végzett gyakorlatok közben, amiből majdnem hatalmas baj lett.

Nem szeretnék ugyanakkor beszélni még valamiről, mert nem akarok itt megsérteni bizonyos személyeket, csak annyit mondok, hogy az nekem figyelemelterelésként hatott, ami ellehetetlenít sokakat, hogy eredményes vizsgát tegyenek és jó sofőrökké váljanak.

Ehhez még annyit hozzá, hogy én gyakrabban használok inkább tömegközlekedési eszközt és jogosítványt nem igénylő közlekedési eszközt, de vannak bizonyos dolgok, ami miatt NEM TUDOM MEGKERÜLNI, hogy jogosítványt ne kelljen szereznem, mert egyszerűen túlzás, hogy rengeteg munkaadó, cég és hasonló jogosítványt követel az emberektől. És erre azt kell mondjam, hogy foglalkozni kellene ennek a kérdésével, mert vannak akik iszonyú nehezen szereznek jogosítványt, vagy nem alkalmasak a vezetésre, de mégis van/lesz jogsijuk.

2016. okt. 22. 08:00
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Lehet ezt körbemagyarázni, hogy miért nem sikerül, de kicsit nézz már magadba, hányszor buktál meg.

Beülsz és vezetsz, ennyi a történet, legalább is annak, akinek nincs ezzel problémája. Itt most tökmind1, mire stresszel az agyad, más egyéb vizsgádon átmentél már az életben, szóval a vezetésben van valami, ami frusztrál és nem tudsz koncentrálni. Ezt PÁV-on ne is említsd a kedves pszichológusnak, hogy ilyen problémáid vannak, mert le sem enged ülni a gépekhez, egyből hazaküld.

2016. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok te mit csináltál, amikor tanultál vezetni. Tudod nem vagyunk egyformák, de a mai társadalmi elvárások között bizony szerepel az autó. Viszont az erre való tanítást is jó volna, ha nem vennék sokan félvállról. Mert úgy összességében az oktatásról sincsenek túl jó vélemények. Érdekes amikor iskolában tanultam akkor ott se ment semmi, később már minden olyat tudtam amit a tanárok a fejembe nem tudtak beverni. Hiba van a kréta körül.
2016. okt. 22. 16:31
 16/16 A kérdező kommentje:
Azért ez nagyon 'rendes' mondhatom, hogy a hozzászólók többsége azért nem csekély előítélettel van, amikor nem is közvetlen szemtanúi a dolgoknak. A leggyakrabban mindig egyoldalúságot, részrehajlást kell tapasztalnom sokak részéről és ez is okozza azt, hogy nem tanulunk, nem értünk semmit, semmi se működik jól. Nagyon is azt érzem nem én vagyok az, akinek önvizsgálatot kell tartania.
2016. okt. 22. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!