Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Érdeklődöm ha meg van a...

Érdeklődöm ha meg van a kressz vizsga és most németbe melozom vizsgazhatok forgalomból kinnt? Vagy ujra kressz vizsgaznom kell nemetbe?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy itt csinálod, vagy ott. Kombinálni nem lehet.

De itthon feltétel a 8 általános elvégzése, ami neked nem biztos, hogy megvan...

2016. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom 100%-ra, de ha van bejelentett nemet lakcimed, akkor is legalabb 6 honap tartozkodas utan kezdheted el a jogsit csinalni. Szerintem nem lehet kombinalni, de ha lehet, akkor biztos, hogy hiteles forditas kell a kresz vizsgarol. Ezt az illetekes hivatalban (Führerscheinstelle) kéne leginkabb megkérdezni.
2016. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Feltettem a kérdésed az egyik német oldalon, ez a válasz jött rá:


"Wenn die theoretische Prüfung vom Ausland durch den TÜV abgelehnt wird, dürfte das nicht gehen. Mußt dich mal beim TÜV schlau machen."

2016. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. köszi


Kb annyit segítettél, mintha meg sem szólaltál volna

2016. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor bekaphatod kb
2016. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy megtanultad azt a csúnya nyelvet, jól illik a személyiségedhez.
2016. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En legalabb probaltam segiteni, es megkerdeztem masik oldalon, ezzel szemben te? A te szemelyiseged es segitseged is peldaerteku. (taps)
2016. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!