Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Friss jogsisként okoztatok...

Friss jogsisként okoztatok sérülést a kocsitokon? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés

1 hete van csak jogsim és negyedjére ülök a kocsiban. Vezetés közben nem volt semmi baj, de amikor álltam be a garázsba, a jobb visszapillantót lehorzsolta a beton fal. Közel mentem hozzá, és nem vettem észre.

Mással is előfordul ilyen?

Nagyon sajnálom, hogy csak a kárt teszem benne, nem akarom, hogy a rossz élmény miatt félve üljek be a kocsiba ezentúl.


2016. nov. 6. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2016. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen friss jogsival, kb. 4-5 éve vezettem, amikor jeges úton rácsúsztam az előttem satuzó autóra, de azóta se okoztam sérülést, pedig 27 éve vezetek. Ja, de okoztam. Elütöttem egy nyulat pár éve, beszakította a hűtőrácsot, és a hűtő is rendesen meghajlott. Ja, és kétszer belém jöttek hátulról. 1 millió kilométerre ez nem sok. :)
2016. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még mikor a jogsit csináltam, parkoltam be otthon az autóval a garázsba, és meghúztam az oldalát (tolattam). Az sem a kezdőségemnek volt köszönhető, hanem mert teljesen máshol járt az agyam, a tükörben nagyon jól láthattam volna, hogy megyek neki a szekrénynek a garázsban, csak nem néztem bele... Azonkívül nem lett semmi, szerintem 100-200 ezer km-t letudtam karcmentesen, aztán egyszer lepadkáztam a szép felnit egy járdaszegélyen, az üres úton (szintén teljesen amatőr hiba). Tehát ezek a figyelmetlenségnek köszönhetőek, mintsem annak, hogy friss jogsis vagy.
2016. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A reggel olvastam a kérdést, akkor még nem tudtam erre választ írni, de hosszú volt a nap😂

Meg akartam fordulni, úgy, hogy ráhajtok egy hídra. De nem látszott a híd, rosszul mértem fel és egyik kerékkel az árokban kötöttem ki :D

Megesik az ilyen, ne keseredj el te sem.

2016. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ez a másik amitől nagyon félek. Hogy lett leszedve onnan a kocsi? Vagyis felemelve?? :D
2016. nov. 6. 19:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Van rajta vontató horog, egy másik autoval kihúztuk, nem lett komolyabb sérülés
2016. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laczko Jáno ***** válasza:
Én csináltam balesetet ami nekem 100.000 kerult enis azt hittem tudok. Vezetni amikor neg kezdo vagy akkor nagyon figyelk oda
2016. nov. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!