Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nektek mennyibe került a...

Nektek mennyibe került a jogsi? Mennyi idő volt?

Figyelt kérdés

Olyanokra vagyok kíváncsi, aki mondjuk az elmúlt 5 évben tette le.

150.000ft-ot kapok apámtól, nem tudom ez elég lesz-e.

És tényleg szokás 20.000ft "köszönő pénzt" adni az oktatónak? Egy barátom, és apám is mondta. Hogy kb a felénél kellene adni.


2016. nov. 18. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Több ismerősöm is az elmúlt egy évben csinálta győri iskolában, és mindegyiknek 200000 körül volt.

Ráadásul az egyikük szeptemberben kezdte, és azt mondta neki az oktató, mivel kevesen vannak ezért csak heti 2 órát tud vezetni.


Nekem 2008-ban 165000 volt 6 plusz órával. Minden elsőre meglett. KRESZ-re nem jártam, mert nem volt rá időm. 73 pontom lett :) 1.5 hónap volt.

2016. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem mennyibe került nekem de szerintem nem volt több 150-nél.Viszont arra emlékszem hogy nagyon sokáig elhúzódott.Február végén kezdtem a vezetést és nyár elején vezettem le a kötelező órákat


Én azt hallottam hogy a vizsgabiztosnak is szokás venni valamit,nem csak az oktatónak.Köszönő vagy hálapénzt inkább az orvosoknak szoktak adni

2016. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2007-ben, mindennel egyutt kb 200ezer volt, vegigtanultam a kreszt, rutint, forgalmit. Kb 3-4 honap volt.


A nejem most nyaron csinalta, es mivel ugye nem ismerik a korrupciot, 2 het alatt megcsinalt mindent :D Kreszre nem jart, otthon tanult, csak vizsgara ment. Forgalombol vezett a 2 het alatt kb 9-10 orat, aztan abbol is vizsga. Az oktato azt mondta 30 ora alatt ugyse tanul meg mindent :D

2016. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2003-ban 100 000 forintból megvolt elsőre, kb. 4 hónap alatt.
2016. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Idén vizsgáztam 4 ezer Ft volt az egy óra. Nekem 5 hónap alatt lett meg, és 250-280 ezer Ft-ba került. Ha ügyesebb lettem volna, ment volna kevesebből is, de nem volt semmi gyakorlatom előtte.

Elsőre sikerült minden. Én nem adtam köszönőpénzt az oktatónak. Kis ajándékot kapott csak.

2016. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Idén csináltam, 200ezer volt kereken (+40 egy új szemüveg), elsőre sikerült minden, 2,5hónap volt (1hét nyaralással együtt).

Nem adtam semmi plusz pénzt, csak egy bögrét a végén.

2016. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Remélem nekem sem fog 200 fölé szaladni :)

Köszi a válaszokat

2016. nov. 19. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!