Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes-e abbahagy...

Szerintetek érdemes-e abbahagynom a vezetést? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Ma buktam 4x-re forgalmin és már úgy érzem,hogy nincs értelme tovább erőltetni,mert reménytelennek érzem a helyzetet. Eddig is busszal és biciklivel jártam-keltem és úgy néz ki ez így is marad.

Szerintetek nagy szégyen az a mai világban,ha valakinek nincsen jogosítványa ? Nem tartanak-e ezért lúzernek ?



2016. máj. 9. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem olyan rossz arány még a 4 bukás, 1-2 próbát még megér.

Soha nem tudhatod mikor van rá szükség, meg ha lesz család (van?), akkor majd megint szükség lehet rá.

2016. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Én 3x buktam, a 3. vizsga után úgy éreztem, hogy kb feladom. Aztán mentem a 4. vizsgára ami végül sikerült. Mondjuk nálam a bukás az izgulás miatt volt, nem tudom nálad mi a helyzet.
2016. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Még iskolába járok,úgyhogy családom és munkahelyem még nincs,de pont emiatt gondolom,hogy szükség lenne a jogosítványra majd a jövőben(pl:a gyerekek oviba hordását jelentősen meglehet könnyíteni,ha van autóm).

Viszont úgy érzem,hogy feleslegesen öltem bele ennyi pénzt,időt és energiát a dologba és ez nem túl biztató.

2016. máj. 9. 16:10
 4/16 Papi Gonzales válasza:
73%
nem ciki, de ha már ott jársz és beleöltél ennyit akkor kár lenne abbahagyni....min buksz el?
2016. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha nekem sikerült elsőre akkor neked is, fél éve van jogsim, még mindig félek vezetni, pedig naponta vezetek sajna jó sokat, még mindig lefulladok. Ne hagyd abba, ha én nekem van helyem a közúti közlekedésbe, akkor neked is van helyed. Amúgy meg a tehetséges sofőrök többször buknak. ( kivétel erősíti a szabályt és itt nem magamról beszéltem hanem azokról akik elsőre átmentek és úgy vezetnek mint a álom) :)
2016. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Beviz Elek ***** válasza:
7%

Szerintem ne eröltesd, nem kell neked jogsi.


Még ha sikerülne is, ilyen "tehetségként" csak veszélyeztetnél másokat is az utakon. Így is rengeteg ember van akiknek nem szabadott volna jogsit adni, sőt a biciklitől is el kellene tiltani.


Bocs...

2016. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek oylat aki többet bukott sokkal, végül emglett neki.
2016. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Nekem 4. re sikerült.

Fontos kérdés, hogy miért buksz...mert ha az idegesség a baj akkor folytasd de ha alapból nem megy (és ez nem ciki) akkor lehet jobb ha vársz. Ne hagyd abba de 10-20 órát 5. vizsga előtt vezess le.

Én 45 óránál mentem elsőnek és majdnem 70 nél lett meg a jogsi...simán kellet még vezetnem...mert azért nem sikerult mert keveset vezettem és ez miatt ideges is voltam mert bizonytalanul vezettem.

Te érzed, hogy hogy megy... Neked kell eldönteni. (Meg az oktatódnak ha korrekt ember)

2016. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Négyszer buktam meg. Az utolsó két alkalommal már magamat buktattam azzal, hogy úgy mentem neki, hogy szar vagyok. Tény, hogy azóta se szeretek vezetni, csak akkor teszem, ha nem tudom máshogy megoldani, egyszerűen nincs érzékem hozzá. De ennek ellenére ha kell, ott van a jogosítványom, és minden gond nélkül el tudok jutni A-ból B-be. Igaz, hogy nem vagyok egy országúti fenegyerek, de közlekedni tudok, ha kell.


Három bukó után én is nagyon fel akartam adni. Egyszerűen beláttam, hogy nem megy. De ha már odáig eljutottál, ne add fel. Hihetetlenül sokba kerül, és az a rengeteg pénz, meg idő egy az egyben menne a kukába.


Én is javarészt bringával, busszal, és görkorcsolyával közlekedek a városban, ha távolabbra megyek akkor meg vonat, mert diák jeggyel sokkal olcsóbb, mint a benzin ára. Viszont ha nem tudom máshogy megoldani, akkor még mindig tudok vezetni, és ez nagy biztonság.


Szerintem semmiképpen ne add fel. Minden tanulható. Ha nehezen megy, az csak annyit jelent, hogy nem leszel egy aszfaltördög, de használat szintre el fogod sajátítani a vezetés tudományát, ebben biztos vagyok. :D


20F

2016. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
52%
az oktatód, hogy vélekedik rólad? eddig amikor nem vizsgáztál szerinted jól ment? milyen okokból buktál meg? hát én nem igazán hagynám mert már 250e körül ott van nem?
2016. máj. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!