Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most akkor mikor jön meg a...

Most akkor mikor jön meg a jogositványom?

Figyelt kérdés

Az új változtatas értelmében hogyan fog megérkezni? Lehet volt már a kérdés, de megfelelő választ nem kaptam. 8 napon belül vagy múlva? Es a 8 nap munkanap? Tehát ha én most hétfőn voltam a kormányablakba, akkor még a héten is megjöhet akár, vagy csak jövőhéten?

Lehet értetlen vagyok.. de nem tiszta ez az egész. Előre köszönöm a válaszokat.



2016. dec. 6. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

"Lehet volt már a kérdés"


Kb heti 20van belőle.......javaslom az oldal keresőjét!

2016. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mit kértél! Ha azt hogy bemész érte akkor 8 munkanapon belül kapod az sms-t. Nekem ez 2 nap volt amúgy így.

Ha kipostázást akkor 21munkanpon belül kapod meg.

2016. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Válaszolónak javasolnám a mondat második felét.

2. Válaszoló: mikor történt ez? Mert az oktatóm valami olyasmit mondott hogy a postázás 8 nap. Ezért vagyok osszezavarodva, mindenki mást mond.

2016. dec. 6. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:

2 hónapja csináltattam.

Nekem az oktató azt mondta hogy az a biztos amit az okmányirodában mondanak, ő nem illetékes.

Ott elmondták hogy a 8napon belül az akkor van ha bemegyek érte, ha postát kérek akkor 21 munkanapon belül kapom meg, ugyanis futárral csinálják, felküldik, megcsinálják, visszajön és kapom az sms-t hogy mehetek érte, ez 8 napon belül megvan ha így kérem, viszont ha postát kérek (ezek szerint azt kértél..) akkor még megérkezik ugyanígy 8 napon belül hozzájuk mert az nem változik hogy hogyan készül és postázó napon feladják és onnantól a postán múlik, helyben pedig nálunk a posta pl katasztrófiális, 1,5hét egy levél... Ezért választottam a bemenőset.



Tehát 21munkanapon belül fogod megkapni, ezen belül bármikor lehet, lehet 1hét csak, lehet 21nap pont, postafüggő és hogy mennyire sikerült elkapni hogy pl aznap megy a futár (nálunk egyeket is küldenek mert nincs akkora forgalom hogy összevárják) és a postázó napot.

2016. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!