Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hova emelik már az üzemanyagok...

Hova emelik már az üzemanyagok árát?

Figyelt kérdés
Meg fog ez állni? Esetleg fog csökkenni? Mi a véleményetek? Az állam játszik itt az árral vagy az olaj kitermelők és az üzemanyag gyártók?

2016. dec. 20. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Érdekes mikor 100ft-al csökkent nem háborgott senki. Volt már 400 felett korábban.
2016. dec. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az arab országok egyeztek meg hogy csökkentik a termelést, mert annyi olajat szívtak ki a földből hogy nem tudta az emberiség felhasználni.
2016. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha megint elkezdenek dolgozni az arab olaj kutak a kitermeléssel csökkenni fog az üzemanyag ár?
2016. dec. 20. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Szinte bármennyit fel tudunk használni. Igazából túl sokat termeltek ki, hogy kiszorítsák ezzel az olyan nem konvencionális technológiákat, amelyek magas olajárak mellett konkurálnának az OPEC országok konvencionális kitermelési technológiája mellett ez utóbbi országokkal. Azonban ez nyilván nekik maguknak is bevételkiesés, hiába a konkurencia (Amerika) kiszorítása a cél. Ezért emeltek anno a kitermelési kvótákon, ami levitte az árakat, majd kicsit visszafogták magukat mostanság, felfelé tornászva az olajárat.
2016. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj ha dárga. Legalább kevesebbet pazarolnak.
2016. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

csatlakozom én is az előttem szólóhoz


jelenleg túl sokan autókáznak, teljesen feleslegesen


már mindenki kocsival megy a sarki boltba is


engem speciel nem zavart a 400as benzin, mert sokkal kevesebben voltak az utakon, nem voltak ekkora dugók, kevesebb volt a baleset stb

2016. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
hogy lehettek ilyen bunkok? mig zavar titeket hogy. sokan hasznaljak az autojukat? milenne veletek new yorkba? szanalmasak vagytok mrg idevaloak. irigyek. nyugi kerdezo mmivel megemelte a kormany januartol 15ft ra a km penzt mar emelni kell a benzin arat hogy viszahozza es hogy a hulye dolgozo nehogy jobbsn jojjon ki. valahol visza kell szednie ezt a kis emelest
2016. dec. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
0%

Utolsó: amíg a sok fölöslegesen használt gépjármű bűzét én szagolom, a zajuktól én süketülök meg, minden talpalattnyi helyen azokat kell kerülgetnem, ha megyek valahova akkor az én életemet veszélyeztetik, akkor hadd zavarjon már.

A kérdésre pedig a válasz az, hogy valószínűleg addig emelkednek az árak, amíg fedezni fogják az autóhasználat költségeit. Az államháztartás nem áll olyan szinten, hogy az örökkévalóságig képes legyen finanszírozni az autóhasználatot.

2016. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!