Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Lehetséges külföldön megcsinál...

Lehetséges külföldön megcsinálni a forgalmi vizsgát? (eü, kresz megvan)

Figyelt kérdés
Mindent megcsináltam itthon. A kreszt, az eü-t. Lehetséges így külföldön folytatni a vezetést és a forgalmi vizsgát?

2017. jan. 12. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte kizart. Nem egysegesek a vizsgakovetelmenyek es a szisztéma sem.
2017. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha Anglia érdekelne akkor tapasztalatból mondom, hogy ott nem fogadják el a magyar kreszt. Az eü. nem is érdekli őket mert itt nincs ilyen vizsga.

Azért írtam, hogy tapasztalatból mondom, mert én nekem is csak a forgalmi vizsga hiányzik, és már megkérdeztem itt kint (Angliában élek) Mivel nem lehet, így várnom kell míg haza tudok menni hosszabb időre.

2017. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Csak abban az országban kaphatsz jogosítványt, ahol szokásos tartózkodási helyed található, évente 185 napot kell minimum ott tölteni. Illetve nem ismerik el az ilyesmit más országok, mert nem egyformák a követelmények.
2017. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ausztria érdekelne, mert a családom ott él, csak iskola miatt élek itt.

2017. jan. 14. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!