Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megcsináltam a forgalmit...

Richárdddd kérdése:

Megcsináltam a forgalmit lassan 2 hónapja. Azonban elsősegélyem még nincs meg mert nem gondoltam hogy a vezetés meglesz egyáltalán a tanárom miatt. Ilyenkor mennyi idő alatt kell megcsinálni az elsősegélyt?

Figyelt kérdés

2016. nov. 2. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A vizsgáid két évig érvényesek. Mivel a KRESZ volt először, így attól számított két éven belül válthatod ki a jogsit, tehát addig kell megcsinálni az elsősegélyt is.
2016. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
1: Ez nem igaz. A kresz után két évig kell megcsinálnod a forgalmi vizsgát. Onnan már mindegy mikor csinálod meg az elsősegélyt.
2016. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Majd rájössz...

:)

2016. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nem akarlak megbántani!

Miért nem hívod fel az oskoládat?!??!?

Azt a részét értem, hogy az oktatóddal nem jöttél ki, de az jobb, hogy esetleg itt hülyeséget hallasz?!

Elég nagy legény vagy már ahhoz hogy jogsit csinálj! Akkor egy-két telefon nem lehet probléma.

2016. nov. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meghatározva, hogy meddig. Ha húsz véig vársz, akkor húsz évig vársz. A lényeg az, hogy addig nem kaphatod meg a jogsit, amíg nincs meg az elsősegély vizsgád.
2016. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

[link]


14. §.

2016. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os! A a jelzett paragrafus nem foglalkozik ezzel a kérdéssel.
2016. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsősegély vizsga letételére nincs határidő.

Ha a 6. válasz (2016-11-02 17:05) írója egyezik az 1. válasz írójával (2016-11-02 14:24); akkor a 6. válasz linkje nem bizonyítja az első válasz helyességét. Ugyanis, a sikeres elméleti vizsgát követő kétévnyi érvényesség csak a gyakorlati vizsga tekintetében [„11. § (1) bekezdésének c) pontja tekintetében”] áll fenn.

Csak annyi a gond, hogy nem kap vizsgaigazolást, amíg nem tesz érvényes elsősegély vizsgát; vagy nem igazolja a felmentést. És amíg nincs vizsgaigazolás, addig nincs vezetői engedély.

2016. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem és nem tudják megmondani elvileg... mert nem találják a "mappám"...
2016. nov. 2. 18:57
 10/10 A kérdező kommentje:

De köszönöm az eddigi válaszokat azért.

Nagyjából akkor úgy jön le hogy ez ráér.

2016. nov. 2. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!