Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról aki...

Ti mit gondoltok arról aki sofőrként dolgozik?

Figyelt kérdés

Nem azért sofőr mert nincs semmi végzettsége, hanem mert azt szereti csinálni.


Lenézendő és szerintetek?


Üdv


2017. jan. 15. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem másnak választja a saját munkáját, hanem magának. Tök mindegy ki mit gondol róla. Nem szempont.
2017. jan. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
pontosan. felnott ember nem azzal foglalkozik mit mondanak masok, hanem, azzal mi jo neki es a csaladjanak.
2017. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az jut róla eszembe, hogy nyilván azért lett sofőr mert szeret vezetni. Semmi más.
2017. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy sok érdekes helyre eljutnak, mozgalmas az életük és nem igen van unalmas nap.
2017. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Az biztos hogy mozgalmas az életük:)



Én nemzetközi buszsofőr szeretnék lenni, turista buszokat vezetni.

2017. jan. 15. 15:48
 6/11 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem az jut az eszembe, hogy aki lenézi más ember munkáját, az emberileg 0. Nem lehet mindenki szoftverfejlesztő, seftes, vállalkozó.


Hozzáteszem, otthon elég gyenge a fizu, de nyugaton ez egy jól fizető szakma.

2017. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát van aki lenézi őket, de nem értem miért. Ők is végzik a munkájukat (szerencsére, egyre kevesebb a sofőr), és igencsak nagy felelősség terelgetni a nagy vasakat. Nem szégyen, csak nehéz az élet mellette, főleg aki nemzetköziben dolgozik, hát ott elég nehéz lehúzni heteket a kabinban, de ezért nem lenézni kell őket, hanem épp ellenkezőleg.

A túristabuszsofőr talán a ranglétra csúcsa, szerintem. Bár sokan elmennek inkább kamionsofőrnek, mert a buszon nagyobb a felelősség, és nehéz hallagtni a sok ember nyavalygását, de talán pont ezért jó, jobban lehet szocializálódni, stb. A túrsita buszsofőr mindig jól öltözött, szép helyekre jár, ha úgy van szerencséje, akkor egy hétig lubickolhat a tengerben, és 4 csillagos hotelben lakik ingyen (pontosabban ezt meg is fizetik neki), máskor szép városokban járkál, stb. Nem rossz meló. Csak nehéz mellette normális életet élni (család, stb).

2017. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire jo, mert amikor mi mentunk gorogbe nyaralni busszal, a soforoknek eleg stresszes volt. kezdve a hataratlepestol kezdve a takaritason at, barmi... emlekszem a macedon-szerb hataron 6 orat alltunk, nagy volt a keses, igy, amikor odaertunk ok kiuritettek a kukakat, es szinte meg ki se dobaltuk a csomagokat, maris indultak vissza Magyarorszagra.
2017. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Beviz Elek ***** válasza:

#8

Az nem túristabusz, hanem különjárat. Nagy a különbség.

2017. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as

Hát igen, van hogy így mennek nyáron, de ősszel, meg télen sokkal lazább, más jellegű kirándulásokra járnak. Cégtől is függ a dolog.

2017. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!