Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megbuktam forgalmin. Mit...

Megbuktam forgalmin. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Buszmegálló előtt sorra álltak a parkoló autók, jól belátható főútvonalon mentem. Sávom akkora volt, hogy épphogy értem a felező vonalat. Elmentem az autók mellett. Ezért buktam meg. Értem, hogy kell jeleznem a kikerülést, de nem jött senki és már rég kijjebb mentem. Ha rendesen bemegyek a sávba akkor a buszmegállóba bemegyek, nem látom a kikerülésnél rendesen a szembejövő forgalmat. Kíváncsi lennék, ki mit gondol. Utána mondta a vb álljak félre, sikertelen.

2016. aug. 8. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A parkoló autóktól megfelelő oldaltávolságot tartottál?
2016. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

[link]


Itt mentem el, csak az autók most közelebb és a buszmegálló előtt parkoltak. Szerintem még, így utólag a felezővonalat se érintettem.

2016. aug. 8. 11:54
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor is kell indexelni, szeretik a vizsgabiztosok. ilyenkor picit menj át a másik sávba ha nem jön semmi szemből ha meg jön csináld azt mint a képen lévő Transporteres csak indexelj. Következőre átmész, ne aggódj. :) majd írd meg, rukkolunk. Legalábbis én drukkolok.
2016. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Még volt egy hibám, arra mondjuk semmit nem kaptam. Elsőre leparkoltam párhuzamosan, csak előtte az emelkedő miatt nehezen tudtam elindulni. Egyszer le is fulladtam. Ebből tanultam most, remélem másodszorra sikerül.

Az a baj egy hónap majdnem mire kap időpontot az ember.

2016. aug. 8. 12:03
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Indexelni kellett volna. Nekem is mindig mondta az oktatóm, hogy indexeljek, akkor is, ha esetleg pont úgy jön ki, hogy elférek és nem is megyek át a másik sávba. Merthogy erre nagyon figyelnek a vizsgán. Én is sokszor elfelejtettem, de mindig szólt érte, úgyhogy gondoltam, hogy ezt tényleg nagyon fogják figyelni a vizsgán.

Mondjuk szerintem gáz ilyenért megbuktatni, ráadásul így, hogy rögtön félre is állítanak. Főleg, hogy ha más hibád nem is igazán volt. Talán rossz napja volt a vizsgabiztosnak, vagy pont ez az, amire ugrik, ezért vette ilyen szigorúan.

2016. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Olyan dolgok vannak még a lapon megjelölve hibának, hogy komolyan röhögni van kedvem már. Nem megfelelően fékez, nem kapcsolódik be rendesen a forgalomba, stb. Ezekre rákérdeztem még az oktatómnál és nem tudta megmondani, mire vonatkozhattak.

Felül a lapon, viszont ez a kizáró ok, hogy a parkoló autó mellett irányjelzés elmaradt.

2016. aug. 8. 14:02
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

"kell jeleznem a kikerülést"


Pedig azt kötelező - akkor is ha nem kell átlépned a másik sávba! Tehát a bukta jogos volt.


Amúgy ne vedd nagyon a szívedre, legközelebb erre jobban figyelsz és átmész, ennyi.

2016. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
0%
Az a helyzet, hogy fizetni kell. Lehet egyesek szerint szanalmas dolog, de nem az oktató mellett fogsz megtanulni vezetni, ő csak felkészít. Engem 2* buktattak meg, mondta az oktató, hogy remekul vezetek, de egyszerűen nem volt szerencsém a vizsgabiztosokkal.. kérdezd meg az oktatót hogy van-e rá lehetőség. Utána meg majd megszerzed a kellő rutint élesben.
2016. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Ja, és nálam is nevetséges dolgok voltak behúzva, mikor kérdeztem az oktatót csak pislogott...
2016. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Befizettem a második vizsgadíjat, még nincsen időpontom.

Lefizetni nem akarnám a vizsgabiztost.

2016. aug. 9. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!