Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van jogsim, de nem akarok...

Van jogsim, de nem akarok vezetni!?

Figyelt kérdés
Forgalmi vizsga óta nem vezettem,ami október közepén volt :D Fater mindig mondja,hogy vezessek de nem érti meg,hogy én nem akarok mert nem érzem magam jól a kormány mögött.Most én vagyok a hülyegyerek itthon mert kilöktem az ablakon 150ezer forintot.Vizsgák elsőre meglettek.(csodálkoztam is rajta pedig sok hibám volt) Vezetésre is úgyjártam be,hogy "majd lesz valami meg hogy a fa..t se érdekli).20. óra környékén rájöttem,hogy túl sok mindenre kell figyelni.(index,váltás,lámpa,gyalogos,táblák,villamos meg hasonlók).Órán sávot se mertem váltani.Mit csináljak? Fiú létemre elég gáznak érzem.Meg a család is úgy gondolja.18/F

2017. jan. 30. 21:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Beülsz az autóba, és mész. Figyeld meg, hogy egy idő után imádni fogod.
2017. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen formában valóban fölösleges volt jogosítványt szerezned, de ha nem akarsz vezetni, hát ne vezess... sem most sem később, évek múltán sem, mert addigra kb. mindent elfelejtesz.

Friss jogsival, a kezdő vezetőknek nem a belvárosi csúcsforgalomban szlalomozás az első lecke, de vezetni mindenki akkor tanul meg, amikor már nincs mellette az oktató.

2017. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Ne vezess azt kesz. Jobb lesz mindenkinek. Es nem ciki en meg nem focizom azt megis forog a fold.
2017. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod, felesleges erőltetni.

Mindenki jobban jár így.

2017. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha félsz, ne csináld.
2017. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el olyan helyre ahol nincsen semmi pusztára nem gáz ha félsz a vezetés felelősség teljes dolog hisz a gyalogosokra vigyázni kell mindig vezess lassan ugy hogy valaki ül melletted
2017. jan. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Valóban pénzkidobás volt.

Mondhattad volna szüleidnek, hogy te nem akarod. Mert ezek alapján ők erőltették rád.

Ha pedig nem mersz vezetni, és nem tudsz egyszerre több mindenre figyelni, akkor az azt is jelenti, hogy bár átmentél a vizsgán, de vezetni nem tanítottak meg normálisan.

Inkább hanyagold, mert ön- é közveszélyes leszel az úton.

Ha egyszer mégis késztetést fogsz érezni a vezetés iránt, akkor majd menj el egy oktatóhoz, aki kb. még egyszer megtanít vezetni.

Nem fizette le senkid a vizsgabiztost vagy az oktatót? Mert az oktató is inkább felvetet veled 10-20 plusz órát, minthogy elküldjön vizsgázni, főleg egy olyan embert, aki még a kormánytól is fél..

2017. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kidobott pénz volt. A szüleid rááldoztak 150ezer forintot, te meg "majd lesz valami a fa*t se érdekli". Előbb is eszedbe juthatott volna, hogy nem akarsz vezetni. Nem erőltetném, mert nem vagy sofőrnek való, csak veszélyeztetnél másokat ilyen minimális tudással meg ilyen hozzáállással. Viszont leshetnéd, hogy még egyszer bármit kifizessek neked az életben.
2017. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy a suli miatt csináltam meg a jogsit."B"-s jogsi kötelező :/
2017. jan. 31. 07:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Plusz pontot ér, vagy használnod is kell majd?

Mert az a plusz 10 pont szerintem nem ér meg 150 ezret, inkább tanulnod kellett volna a vezetés órák helyett, és akkor tuti felvettek volna nélküle is.

2017. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!