Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Milyen ember az aki folyamatos...

Milyen ember az aki folyamatosan felveszi az autós ámokfutásait?

Figyelt kérdés

Egy házibuliban voltunk, a házigazdával köszönőviszonyban voltam, most ismertem meg jobban, amúgy jó fejnek tartom.

Az este folyamán a gépéről én válogattam a zenéket, aztán ahogy halt a buli, úgy terelődött a figyelmem,egy "Fed.kam" (fedélzeti kamera) nevű mappára.

Közel 40 videó lehetett ott, változó hosszúságúak.

Belenéztem egybe, folyamatos gyorshajtás, előzgetés.

De volt egy "legkomolyabb" jelenetek nevű videó is.

Na az igen, az tényleg az volt.

Éppen csak az ütközés maradt ki belőle.Azon kívül minden létező szabálytalanság volt, komolyan izgultam a gép előtt ülve, mert olyan manőverek voltak.

Aztán persze látta,hogy ezeket nézem, bocsánatot is kértem, hogy beletúrtam, de mondta,hogy semmi gond, nézzem meg azt meg azt a videót is, aztán még mesélte is a dolgait.

Kérdeztem,hogy felölti e, mondta,hogy dehogy, kivégezné a média, de azért jók a videók,egyetértek e?!...

Ez kicsit furcsa nekem, mire jó ez?Ez valamiféle skalp neki,hogy megtartja, meg hogy ezt csinálja?De komolyan...ismer valaki ilyet?


2016. márc. 7. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle.

Az sem kizárt, hogy figyeli a GYIK-et:-)

2016. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen gyökerek.
2016. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szerencsénk van árokba hajt és úgy döglik meg, más nem fog megsérülni.
2016. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilvan olyan, aki szereti a sebesseget.
2016. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akinek kicsi a pösse fedélzeti kamerát használ
2016. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Aki az ámokfutását veszi, az egy balf.sz. Én az olyan idi..ták miatt használom, ha nem is mindig.


Ezek az emberek meg vannak arról győződve, hogy jól vezetnek, holott csak attól látszanak gyorsnak, mert a többnyire a megengedetthez is mamlasz tömegen átvágnak - persze pl. az irányjelzőre, vonalérintés nélküli gyors kanyarodásra már nem futja a képességeikből.

2016. márc. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

milyen ember? hááát..ha nagyon jól vezet, akkor nem érdekel, de egy ijedősebb ember akár az árokba is hajthat miatta.

lehet, hogy rendőr az illető, csak nem tudsz róla.


ezért sem fél a következményektől.

2016. márc. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"ha nagyon jól vezet, akkor nem érdekel,"


Akármennyire jól vezet, a fizika törvényeinek nem tud ellent mondani, egyszer lesz az a helyzet, amikor nem lesz mit tenni, és akár másokat is megölhet.


Amúgy igen, volt egy grúz csávó, aki városban rodeózott (gyalogosnak a zebrán kellett előle visszaugrania a járdára, mert driftelve érkezett, és még csak meg sem próbált megállni, vagy lámpánál szembesávban kerülgette a többi közlekedőt), és ezt fel is rakta Youtube-ra. Harmincpárévesen meg is halt egy autóbalesetben, ahol ráadásul utas volt, egy szintén hozzá hasonlóan vagány hülyegyerek mellett. Milyen ironikus :D:D:D

2016. márc. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ha nagyon jól vezet" 2:

Volt egy fickó, a párizsi körgyűrűn ment motorral + kamerával körbe valami 11 perc körüli idő alatt annak idején. Nagyon "jól" vezetett, pedig csak úgy cikázott.

Aztán úgy gondolta, tud ő jobb időt is futni, aztán majdnem igaza lett, csak helyette meghalt.


Ezeket a majdnem sikerült, csak... helyette embereket, meg a lajhárokat kéne kivágni a közlekedésből.

2016. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!