Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tachográf kezelésben kérhetek...

Szoragy kérdése:

Tachográf kezelésben kérhetek segitséget?

Figyelt kérdés

az a kérdésem hogy dolgoztam egy cégnél egy hetet.

ebböl egy napot vezettem.2x3 órát.

a kilépéskor kaptam egy jegyzökönyvet amiben figyelmeztetnek hogy hiányzik kézi adatbevitel,de hogy mikortol miért azt nem tudta a titkárnö.

elsö munkahely,szüz kártya volt.

elképzelhetö hogy vissza kellett volna irni pihenönek az elmult 3 honapot,amig nem használtam a kártyát?vagy nem zártam le a müszakot esetleg?

a másik kérdés,hogy ha innentöl korongos autoval fogok dolgozni,akkor mi a teendöm?

az a baj nem emlékszem lezártam e a kártyát.

ha most korongoson fogok dolgozni 3-4 honapot,és utána kártyával akkor hogy csináljam?hogy fedjem le a hiányzo idöket?



2017. febr. 23. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Első használat előtt nem nagyon van mit bevinni, ha az elmúlt három hónapban nem dolgoztál akkor nem kell semmit visszaírni, arra van külön tevékenységigazoló lap.


A kártya kivételétől az első korong behelyezéséig szintén tevékenység igazoló lap, majd amikor visszaülsz kártyásra akkor a korábbi korongok kellenek.

2017. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egy hétből mikor vezettél? Valószínűleg az volt a problémájuk, hogy valamikor az elején vezettél, utána nem ültél autóban és nem írtad vissza a pihenődet/munkaidődet, bármit, amit csináltál. Nem tudsz visszaírni szűz kártyán semmit, ezt a kpm is látja, az butaság.

Kornogos autón pedig a legegyszerűbb, ha simán visszaírod a korongokon a tevékenységet, amikor beülsz az autóba, ezt mindenütt elfogadják, ha ez mellé még van tevékenységigazolód is, akkor végképp nem tudnak belekötni, mert más módszer jelenleg nem létezik. Korong hátulján van kézi adatbevitel, ott kell mindent visszaírni, itt leírják, mire figyelj:

[link]

2017. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!