Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy Angliából...

Mi kell ahhoz hogy Angliából autót hozhassak haza?

Figyelt kérdés
Ink az lenne a kérdés, h tudom haza vinni Angliából az autóm? Itt élek kint, akarok venni egy autót, elöször is munkába járásra, de majd szeretnék haza menni(pár hétre) és azt terveztem h az autóval mennék haza... Ha el tudnám adni repülővel jönnék vissza, ha meg nem akkor az autóval.

2017. febr. 28. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért is "az a terved"?

Semmi üzlet nincs itthon a jobbkormányos autók eladásában.

Van ismerösöm, aki Angliából autoval jár haza, egyet el is adott, némi haszonnal ugyan, de ö mondta, hogy nem érdemes vele kínlódni, ha nincs rá előre vevő. Itthon a jobbkormányosokért amúgy sokkal kevesebbet adnak, és csak kevesen vállalják be.

Haza jönni mi kellene? Útlevél, jogositvány, az autó papírjai

2017. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Megveszem, haza megyek vele, eladom, repülővel vissza jövök.

Ez nem egészen így működik. :-(

2017. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi kell hozzá? Egy jelentős adag ostobaság.
2017. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

így van, semmi értelme, mert csak jóval kevesebbért lehetne eladni, bár van egy-két proli, aki bizonyos különleges autókat simán megvenne villogni akkor is, ha jobb kormányos. nekem van egy ismerősöm, akinek van egy jobb kormányos 6-os bmw-je. legalább egy 6-700ezerrel került kevesebbe, mintha bal oldalon lenne a kormány.


de ha egy tök átlagos autóról beszélünk, akkor nem fog kelleni senkinek. románok is csak azért viszik tonnaszámra a mindenféle állapotú autókat, hogy aztán szétbontsák, és alkatrészenként eladják esetleg összekókányoljanak egy működő autót.

2017. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 veterán vas ***** válasza:

Mi kell hozzá?

-naivitás

-kalandvágy

-tudalanság

-elvakultság

-a realitás hiánya

-stb.

2017. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen kár h a gyakorin mostanába senki sem a kérdésre válaszol, tisztelet a kivétel aki megpróbál. Ha vki nem tud normális választ adni, minek kell arcoskodni? kajak nem értem, és mostmár több az arcoskodás mint a normális válasz. Arra lettem volna kiváncsi h milyen papirok, esetleg rendszám táblát kell ki venni rá vagy nem? Mindenképp veszek egy autot munkába járásra és júniusban mindenképp autóval fogok haza menni, miért ne érne meg egy próbálkozást h el tudome adni vagy sem? Ha meg nem az autóval jovok vissza a munkahelyemre. Mit veszithetek? Semmit, de az ilyen nagy arcoskodok fogadni merek h soha semmit nem próbáltak meg, de az ,,okoskodás megy,,
2017. márc. 5. 22:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Am kaptam választ a kérdésemre, de nem itt!!
2017. márc. 5. 22:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki normális hangú, egyértelmű, és értékelhető választ adott a kérdéseddel kapcsolatban. Gondolom, az a legnagyobb problémád, hogy ezt a csodálatos, előre megfontolt szándékú, nyereségvágyból elkövetett gépjármű behozatali tervet, senki sem támogatja. Sajnos, ez a meg nem értett zsenik sorsa.

Tegyél a többség jószándékú válaszára, vásárolj föl mindenféle jobbkormányos bontószökevényt. Hozd haza, és add el busás haszonnal, mutasd meg milyen a magyar üzletember.

Aztán majd fölébredsz. :D

2017. márc. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A kèrdès nem az volt h ki támogatja az ötletem ès ki nem.
2017. márc. 6. 11:36
 10/10 anonim ***** válasza:

ahhoz semmilyen papír nem kell, hogy hazagyere vele...

ha el akarod adni, akkor viszont nem ártana előtte kivonni ott a forgalomból. most, hogy ennek mi a menete, én speciel hogyan érdeklődjem meg? te vagy angliában, bemész a helyi hatósághoz, ami intézi, és megkérdezed.


persze az egész ott bukik meg, hogy mit tudsz az egész dologgal kezdeni.

kivonod a forgalomból, és gondolom ott is van ideiglenes rendszám, kiváltod, hazajössz vele, mert gondolom szintén érvényes egy ilyen rendszám nemzetközi közlekedésre(vagy nem, meg kell kérdezni).

csak aztán mi van, ha mégsem adod el, akkor mehetsz vele vissza, és helyezheted újra forgalomba.


vagy pedig a b terv, hogy forgalomban marad, és ha valaki esetleg megveszi, akkor lebeszéled vele, hogy "hát akkor te most hazamész, elkezded a forgalomból kivonást intézni, aztán majd küldöd a papírokat róla". én nem tudom, biztos nem fizetnék így egy fillért sem, ameddig nincsenek rendben a papírok.

2017. márc. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!