Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért engedik ki a pilóták...

Miért engedik ki a pilóták rendszeresen lakott terület fölött a gázt a repülőgépből?

Figyelt kérdés
2017. márc. 2. 09:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
9. Biztosan jól mondod. Én mindig gyenge voltam fizikából. Inkább humán érdeklődésű vagyok. :)
2017. márc. 2. 13:21
 12/19 szántóvető ***** válasza:
80%
mert a gáznak nagy a felhajtóereje.ha nem engedik ki,sose tudna leszállni a repülő.persze a hüje reptereket nagyvárosok mellé tervezik így aztán az emberek kapnak a gázból rendesen.
2017. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ne szivassátok már...


Nem arra gondolsz, amikor a repülő hangja hirtelen "megérkezik"? Jön, hallani valami kis zajocskát, megfelelő távolságba ér és hirtelen hanghatással jár, majd megint csökken a "hangerő"?

Az a Doppler-effektus (Doppler-hatás), egy kis fizika.

2017. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Jajj, de szégyellem magam! :D


A furcsa ebben csak az, hogy kb. 5 éve tapasztalok ilyesmit. Korábban vagy nem volt, vagy nem tűnt fel.

2017. márc. 2. 13:43
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
"hanem ami olyan hangos és robbanásszerű hangot ad, hogy sokszor szinte beleremeg az ablak." hangrobbanás, amikor a ruszkik még itt voltak a reptereik környéken minden naposak volta ezek a megmagyarázhatatlan dolgok
2017. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor még nem éltem, csak 25 vagyok. :D
2017. márc. 2. 14:05
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem igaz, ez chemtrail, 100%. Sorosék, meg a gyíkemberek összefogtak az emberiség ellen!!!444!4! Így akarnak írtani bennünket! Az illuminati is benne van nyakig a dologban!!!
2017. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
#17 - persze, Soros bátyád pénzeli az összes pilótaiskolát is, meg ő támogatja a fapados cégeket hogy több repcsi lehessen felettünk. Őt meg a gyíkemberek meg a mittudomén, mondjuk kis szürkék... :D
2017. márc. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 FRICZY válasza:
25 éves vagy és nem jártál általános iskolába? ("akkor még nem éltem" :D). Viccet félre téve, ez tényleg általános iskolás fizika, hangrobbanás szerintem is amire gondolsz. Bár ahogy hanyatlik a mai oktatási rendszer, lehet nem a te hibád, hogy nem tanultál róla.
2017. márc. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!