Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megvalósul-e az un harmadik...

Megvalósul-e az un harmadik rendszám?

Figyelt kérdés

R. Máriusz mindenes, azt ígérte, hogy 2017 áprilisára lesz a kerékpárszállító szerkezetekre szerelhető harmadik (szürke alapú) rendszám. Ez egy hasznos lépés lenne - és bevétel is lenne Ali Babának.

Tud valaki erről, hogy áll?



2017. márc. 26. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem Ali babának, hanem a 40 (vagy több) rablónak.


Most tehetsz fel másolatot, az sincs ingyen.

[link]

2017. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem 400 (lsd 100 leggazdagabb magyar).


De ettől még nem tudom lesz-e harmadik rendszám?

Vagy ez a R.M. ezt is elbaltázta, mint mindent, amihez eddig köze volt.

2017. márc. 27. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
2017. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösz a hírt, reményteljes. A cikk azért hivatkozhatna korrektebb forrásra mint a MAGYAR idők. Jó lett volna a rendelet számát beírni, amiben minden tudnivaló benne van.

Így aztán mire hivatkozzak az okmányirodában? Remélem áprilisban (hányadikán, remélem nem 1-én) már tudják a hivatalnokok is. 5500 Ft szinte bagó érte, kérhettek volna kétszer ennyit az elmaradt olimpia miatt.

De azért örüljünk annak ami már látszik.

Még egyszer köszi az infót.

2017. márc. 30. 20:20
 5/5 A kérdező kommentje:

Utánanéztem, valóban 5500 Ft a szürke rendszám és az okmányirodai eljárás, de előtte műszaki megfelelőségi papírt kell szerezni egy vizsgaállomáson ki tudja mennyiért, mert ezt nem szabályozták.

Éljen Ali Baba - de ne soká

2017. ápr. 5. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!