Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kellene egy autónak a tulajdon...

Kellene egy autónak a tulajdonosa, a rendszámot tudom és a színt, valaki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fent van a kérdés. Szeretném megtudni a tulajdonosát rendszám alapján, ez hogyan lehetséges? Valaki tud segíteni? Előre is koszi.

2017. ápr. 26. 06:21
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
ha van ismerősöd okmányirodában, biztosítónál akkor az állása kockáztatásával megmondhatja neked
2017. ápr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Legális úton leginkább sehogy.
2017. ápr. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Többször volt már a kérdés, még mindig sehogy.

(szerencsére)

2017. ápr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
ha van regisztrációd a kormányablaknál, akkor némi pénzért lehet. De én okmányirodából szoktam, de csak annyit megmondanak, átírható-e, mert őket is macerálják ezért, nem tudom miért.
2017. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

Persze, hogy macerálják, az ügyintézőt, ha személyes adatokat kiad... Nem is adja ki, mert az állásába kerülhet.

Személyiségi jogot sért, senki sem örülne, ha nevét, lakcimét másoknak kiadnák a hivatalok, főleg ha azzal vissza is élnek a lekérdezők.

Szabálysértés, bűncselekmény esetén a rendszám alapján lehet feljelentést tenni ismeretlen tettes ellen

2017. ápr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Elvileg lehet, akinek van hozzáférése a BM adatokhoz. Anno nekem volt, le tudtam volna kérni, de szúrópróbaszerű ellenőrzést végeznek, és ha a lekérdezőnek nem volt joga lekérdezni, akkor bünti jár.
2017. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kormányablakba már rákerestem. Igazából okosabb nem lettem, de csak egy név kellett volna. Tudom, hogy illegális, benne vagyok a témában, de jó lett volna tudni. Köszönöm a válaszokat! :-)
2017. ápr. 26. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!