Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ti milyen illatosítót használt...

Ti milyen illatosítót használtok az autóba?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs olyan, ami valóban hatásos lenne. A wunderbaum 2 nap alatt elmegy, az olajosnak nincs illata, a mindenféle zselés cucc meg nem is tudom minek van.

Melyik az amelyiket érdemes megvenni?



2017. ápr. 26. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Az autót TAKARÍTANI kell, nem pedig illatosítani!!!!


Semmilyet nem használok, csak rendszeresen kitakarítom, szellöztetem és nincs büdös benn, normális tiszta illata van.

2017. ápr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Én még mindig finggal és cigarettával illatosítok!
2017. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor egy nagyon bagószagú autót veszek, akkor ilyen szellőzőre akaszthatót, ami olajos, ha kiment a szag, akkor semmilyet. Nagyon tud zavarni.

Kavarog tőle a gyomrom.

De ha muszáj, akkor pl gyöngyvirág, vagy rózsa illatút.

2017. ápr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg a szag forrását kellene megszüntetni ilyen wunderbaummal való hülyéskedés helyett, az nem arra van, hogy a három hetes döglött nyest szagát elnyomja :P
2017. ápr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Crisopher ***** válasza:

[link]


Vegyél ilyet, én is vettem ilyet még februárban, eddig tökéletesen bevált. Az a jó, hogy tudod szabályozni az intenzitását.

2017. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Beviz Elek ***** válasza:

Aeron sport lux silver.


Nem tart sokáig, de olyan illata van hogy a körúton lehúzod az ablakot és a lányok bedobálják a bugyijukat.

2017. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rendszeres takarítás, mellett vanilia illatú kendővel törlöm a müszerfalat, és az összes müanyag részeket.... és a fiólás w.bsum...

Amelett swnki nem cigizik fingik sz,rik az autobs, mert tudja hogy akkor onnantól ő gyalog jön.

2017. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!