Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Normális az hogy néhány autós...

Normális az hogy néhány autós ezt csinálja mialatt én az út melletti járdán vagy bicikli/gyalogos úton megyek?

Figyelt kérdés
Jönnek szemből és nyilván látnak engem, de egyesek direkt le is lassítanak hogy minél lassabban haladjanak el mellettem, minél tovább tudjanak bámulni. És ezt már többször megfigyeltem, olyankor amikor észreveszem hogy egy autós feltűnően lassít mikor a közelembe ér, belenézek az autóba és azt látom a sofőrje elég durván engem bámul az út helyett. Szerintetek ez nem bunkó viselkedés kicsit? Tény, hogy vannak gondok a kinézetemmel de azért annyira nem nagyok. Úgy nézek ki mint egy ember, csak az arcomon vannak kisebb hibák. És emiatt mégis megkapom ezt az autósoktól napiszinten. Gyalogosok is megbámulnak de az annyira nem feltűnő dolog mint ez
2017. máj. 10. 09:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Hátulról jövők érdekes nem lassítanak le a közelemben sose
2017. máj. 10. 09:14
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Hát azért lássuk be, nem minden nap lát az ember háromorrú, hétszemű kutyafülű lényeket.
2017. máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Gyalogos mellett én is le szoktam lassítani. Különösen sötétedés után. Lehet részek, kábult, beteg. Könnyen kilép az autó elé (igen ez elenyésző kisebbség, de számítani kell rá). A különleges dolgok "magukra rántják" az ember szemét. Akár az (tegnapi élmény), hogy tegnap piros lámpánál megállt mellettem egy hölgy akkora nadrágban, hogy látszott, hogy borostás.. Akár egy jellegzetes arc, akár (bocs tudom nem PC) valami jellegzetes testi hiba. Azonban ha az autós valóban "megbámul" az már az életveszélyes kategória. Tömegesen biztosan nem csinálják, mert elsősorban az útra kell figyelni (különben baleset lenne, amit szintén észre veszel).


Saját élmény pár éve megsérült az arcom (szó szerint pofára esetem) hetekig meg voltam győződve róla, hogy minden autós engem néz. Aztán elkezdtem figyelni az autósokat. Csak rám pillantottak, de az idő nagyon soknak tűnt.

2017. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

"Úgy nézek ki mint egy ember, csak az arcomon vannak kisebb hibák"


Szóval te egy igazi alakváltó vagy??? Csak még az emberi arcot nem sikerült tökéletesen lemásolni???

:-D

Én is megnéznélek!

Patakinak nem újdonság ez, de egy átlagember nem lát minden sarkon...

2017. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
Üldözési mániád van? Miért hiszi mindenki hogy az átlagpolgárt érdekli BÁRMI IS VELE KAPCSOLATBAN??
2017. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!