Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy kell egy dísztárcsát...

Hogy kell egy dísztárcsát felszerelni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 11:34
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Gratulálok alufelni...
2010. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
16%
igen, autószerelő vagyok, aki elhiszi az elhiszi, aki nem az nem! hát elég baj ha mostanság nem tudnak felrakni egy dísztárcsát sem, akkoriban még dísztárcsa sem volt de mindenki a kocsikhoz értett. Az, hogy sértő volt a válasz az lehet, de ez egy tény hogy nem tudja felrakni. Szerintem ha alaposabban megvizsgálná, akkor egyszer csak rájönne hogy a szelepnek megvan a helye, akkor oda kell forgatni. de sebaj, vannak hülyék. így jártál.
2010. máj. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:

A válasz írója 43%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:18-nak


idefigyelj te nagy autómágus... az oldal neve gyakorikérdések. felfogtad? Azért kérdeztem, mert akarok venni és nem akarom elrontani a felszerelést és elhagyni 3 km múlva. láttam már dísztárcsa felszerelést, csak érdekelt, hogy van-e valami trükkje a dolognak. te meg "autószerelő" (ilyenhez se vinném soha) létedre nem tudod leírni, hogy hogyan is kell pontosan...

2010. máj. 16. 12:22
 14/42 anonim ***** válasza:
Te olyan okos vagy!!! Észrevetted, hogy mi az oldal neve? Egyébként ha olyan okos autószerelő vagy áruld már el nekem, hogy milyen autó vízpumpája kompatibilis egy opel omegába? Mondjuk x20xev!
2010. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
16%
nem azt irtam, hogy hogyan kell felrakni, mert ugy gondolom, hogy már lerágtuk a hülyéket. Túljutottunk rajta, de ha ezt akarod akkor legyen. Még mindig lenézlek, hogy nem tudsz felrakni egy teljesen egyszerű dísztárcsát. De mindegy. Hozzám biztos nem hozod az autódat, egyrészt mert gondolom, hogy nem egy városban lakunk, másrészt mert be sem engednélek.Érdekesen beszélgetünk.
2010. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
52%
Ez nem is autószerelő, max egy beképzelt kontár a sufnigarázsból. Röhej vagy barátocskám. Menjél szépen legózni....
2010. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:29nak


szerintem egy tipikus "Vérpistike"

2010. máj. 16. 12:31
 18/42 anonim ***** válasza:
0%
Hát jó. Akkor kezdjük: 30 éve szerelek autókat, 20 éve autóversenyző vagyok.Nem vagyok a barátocskád. Kérlek áruljátok el, hogy hol laktok és hány évesek vagytok. 1987-88-89-ben Gokart országos bajnok lettem.A fiam is abbahagyta már a legózást, de szerintem nem nekem kell... felőlem hihettek akármit, hogy autószerelő vagyok-e vagy nem, engem nem érdekel. Én saját magamról tudom, az öcsém és az apám is szerelő... Édesapám aranykoszorús autószerelő mester... Azthiszem ezzel mindent elmondtam.
2010. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Ennyi. Ha ez ért az autókhoz, akkor megeszem a kalapom. Egyébként sose érezd sz.rul magad ha egyszerű dologról kérdeznél.
2010. máj. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
51%
most te, aki kiirtad a kérdést, miket irogatsz?
2010. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!