Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy kell egy dísztárcsát...

Hogy kell egy dísztárcsát felszerelni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 11:34
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

A válasz írója 43%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:35-nak


30 éve autószerelő, de értőolvasás sohasem volt az erőssége.


csak leírtam a véleményem rólad, ami lejött a hozzászólásaidból. amúgy egyre jobban úgy érzem, hogy te egy tipikus Vérpistike vagy, aki van kemény 15éves aztán keménynek hiszi magát, mert fel tud tenni egy dísztárcsát meg van egy internetkapcsolata...

2010. máj. 16. 12:39
 22/42 anonim ***** válasza:

Vetítőgép, mozivászon, hazudozó vagy. A kutya se hisz neked. Még ha egyébként igazad is lenne (amit erősen kétlek) még akkor is csak egy taplónak tartanak téged. Egyébként volt itt egy kis feladvány te autószerelők gyöngye. Vagy ezt egy autósszerelő nem tudja megválaszolni? Vagy még nem találtad meg?:D:D:D


Ja és most jön az, hogy az égig polírozza magát az autószerelő versenyző akármi és jön az, hogy ilyen meg olyan drága májer autója van. :D:D:D


Már alig várom......

2010. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%
nem vagyok 15 éves mert előbb írtam, hogy 30 éve szerelek autókat. de jó lenne, ha eldöntenéd hogy kiről irsz és mit mert kicsit belekavarodtunk.
2010. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
gondolom te meg egy pesti bunkó vagy.
2010. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Egyébként én budapesti vagyok és 28 éves.


Erre majd gondolom egy olyasmi jön, hogy amikor én születtem te már autót szereltél stb. Vetíts máshol.....

2010. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
gondoltam, hogy pesti vagy. Még fogadtam is volna.
2010. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Egyébként Győr, és 40 éves.
2010. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
szal te 40éves vagy és azt állítod, hogy 30 éve szerelsz autót, ergo 10 évesen te már főtengellyel játszottál. jól értem?
2010. máj. 16. 12:47
 29/42 anonim ***** válasza:
49%

mindjárt gondoltam, hogy egyből pesti bunkó vagyok...Csakhogy cimbikém vedd már észre, hogy én pesti bunkó létemre tudok válaszolni és helyesen írni..


Egyébként te nagy szerelő mi van a vízpumpás kérdéssel? Vagy autószerelő létedre nem tudod?


Na gyerünk bizonyíts!!!

2010. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
relatív 30 éve, nem nem játszottam főtengellyel, de azért akkor kezdtem el a szerelést, persze nem szereltem ki-be motrokat, meg nem játszottam főtengellyel. apróbb-kisebb munkákat. akkor mondjuk a kedvedért 27-nek. Örülj!
2010. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!