Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni azzal a...

Mit lehet tenni azzal a köcsög terepjáróssal aki azt élvezi hogy sáros időben tönkreteszi a környék földútjait?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 08:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%

Szólni próbáltál már neki?

Lehet, hogy nincs tisztában a következményekkel.

Ilyen kihalt földutakon én is szeretek "terepezni", de ha tudnám, hogy ezzel valakinek bosszúságot okozok,akkor természetesen keresnék más utat.

2017. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%

"A kérdező kommentje:


Úgy látom rossz fórumot választottam"


Hát ugy latszik....de őszintén mire szamitottal?Hogy itt majd emberedre akadsz akivel kedvetekre köcsögözhetitek az embert és ezzel helyreáll a lelki békéd?Főleg úgy hogy annyi vér nincs benned,hogy esetleg szoljal neki vagy ertelmesen elintezzetek,hanem rögtön az a lényeg,higy hogyan lehetne kicseszni vele!Mindezt úgy hogy a körülmények nem is tiszták...de szerintem számodra sem!Minden esetre jót röhögnék azon ha tenyleg kiderülne amit mar masok irtak,hogy magán terület az ahol "terepezik"

2017. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
71%
Egyetlen kérdés van, közútról van-e szó. Ha igen, nem tudsz mit tenni. Ha bármi tiltja a behajtást, mert magánterület, természetvédelmi terület, stb., stb., akkor jelentsd fel.
2017. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
44%
Emberek, nyilván arról van szó, hogy a terepjárós offroad módban megy az úton, gondolom nem óvatos tempóval, hogy ne szántsa fel az egész utat. Amúgy hagyjad, én is csináltam ilyeneket, míg volt terepjáróm :DDD
2017. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem állítsd meg és magyarázd el, mi a gond. Végül kérd meg szépen, hogy máshol csapasson. Felhívhatod a figyelmét arra is, hogy ez másoknak is gondot okoz.
2017. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Úgy látom rossz fórumot választottam."


Mert valaki nem osztja a véleményed?


Ugyanannyi joga van a terepjárósnak használni azt az utat mint bárki másnak, és mivel földút, nem kell csodálkozni rajta ha olyan amilyen. Legalább ott használja a terepjáróját ahova való, és ezért hibáztatni sem lehet.

Ha ez nem tetszik, ott vannak a bicikliutak, azokat nem használják se terepjárók, se traktorok.

2017. máj. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Esős időben csak a saját élvezete miatt megy arra valaki."


Miért pont arra akarsz biciklizni, a saját élvezeted miatt? Ugyanez a kategória.

2017. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%

Terepjáróm van földes úton lakok és sáros időben "tönlreteszem" az utat , de tudják a környék beliek , hogy ezzel nem tudok mit kezdeni , meg a környéken az offroad terepjáromon kìvül még 4 másik terepjáró van traktor meg itt lélen , nyáron ha jo az idő , ha nem . Vacak időben fát visz , jó időben meg ekézik .

Szomszédom egy kis suzukival jár , ő nem hisztizik miatta hogy szét csesszük a nagy kocsikkal az utat , tisztában kell lenni azzal , hogy ahol földes út van ott akad pár terepjárós környékbeli .

Mondta a szomszédom , hogy nem repes az örömtől , de nem idegeskedik maitta mert a fökdes út a külterületen ilyen . Van aki gyalog jár azt gumicsízma azt annyi .

Ha nem cseszi szét az utat senki a kedvedért akkor se fog ott tudni rendesen közlekedni se gyalog , se biciklivel mert el sülyedsz és az cipőd tiszta sár lesz .

Igaz nállunk összetartóak vagyunk a környéken . Télen az egyik családnál el fogyott a tüzelő , kicsit feljebb meg szolt az egyik ember , hogy mennyünk már segiteni mert kellene az egyik családnak a tüzelő , hajnalban már utánfutóval 2-en is kint voltuk a felajánlónál stil fűrészekkel és vágtuk a tüzifát . Nállam csináltam a kaputól a házig a bejárót jöttek segíteni a szomszédok . Itt nállunk mi akik terepjáróval járunk ahol tudunk segítünk a környékbelieknek .

Vegyék terepjárót azt akkor nem fog fájni hogy rossz az út .

Amig én a 20-30 centis sárban el megyek addig a széria személyautó nem fog végig menni itt . Nem kell ahoz terepjáró hogy szét mennyen az út .

Tanyavilág ilyen

Tudom jön a lepontozás , de nem izgat .

Aki tanyára költözik számoljon a sz.r ut viszonyokkal azt utánna költözzön ki az isten hátamögé

2017. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!