Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Másnak is sikerült belenyúlni...

Másnak is sikerült belenyúlni az őrült vezetési oktatóba?

Figyelt kérdés

Vagy az normális, hogy 60 perc alatt megállás nélkül ordít, cuppog a szájával, már majdnem köpköd?

Rohadt idegesítő volt, azt hittem felrobbanok, szét tudtam volna verni valamit úgy felhúzott.

És akkor még azt mondja, hogy "Látom eddig nem vezettél". Miért kellett volna jogsi nélkül vezetni?



2017. máj. 20. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van sajnos, manapság annyira visszaesett emberileg a színvonal, hogy hihetetlen. Pedig ez egy szolgáltatás, amiért fizetünk, de mégis így állnak hozzá. B-nél énis zsívtem, de azóta C-CE-n, D-n jófej oktatóm van szerencsére. Ha tényleg kibírhatatlan akkor válts minél hamarabb.
2017. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már nem fogok vele menni. Elég volt. Ha még egy órát ki kéne bírni vele, akkor nem tudom mit csinálnék...
2017. máj. 20. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm oktatója unalmában mindig a műfogsorát csattogtatta ki-be. Egyszercsak megunta ezt a tanuló, és mikor zöldre váltott a lámpa, jól beletaposott a gázba, mire az oktató a szélvédőre köpte a protkót.
2017. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez idegességében cuppog miközben ordít, mint a fába szorult féreg.

A másik az a sunyiság, hogy elvárja, hogy suttyomban tanulj meg vezetni otthon családtagtól, ismerőstől. Erre utalt is halványan. Gondolom ez azért jó neki, mert ezekkel nem kell annyit foglalkozni, behúzzák az órákat, a tanuló meg gyorsba levizsgázik és ő felveszi a pénzt.

Biztos, hogy van benne egy ilyen, mert sok embert ismerek aki már sunyin vezetett jogsi nélkül.

2017. máj. 20. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyen volt az enyém is kb rá volt csodálkozva hogy hát te nem tudsz vezetni?? Nem bameg szerinted miért vagyok itt?? Utána ment a flegmázás meg az ordítozás meg jaj a drága autójának nehogy kopjon a kuplungja ..Az lett a megoldás végül hogy iskolát váltottam,nem vagyok hajlandó nem kevés pénzt áldozni olyan helyre ahol a minimum szintet se tudja hozni az "oktató" Millió és egy iskola van ,nyugodtan válts ha nem tetszik a stílus a hozzáállás és az új helyen tudni fogják hogy normális oktatóhoz rakjanak,mert a másik helyről ezért jöttél el..
2017. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
minél gyorsabban szerezd meg a jogsit, mindegy, hogy mi módon, aztán próbáld elfelejteni.(nem sikerül, de az most nem érdekes)
2017. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Crisopher ***** válasza:
Válts oktatót. Te előfizettél egy szolgáltatásra, tudniillik, hogy megtanítanak vezetni. Teljesen joggal várod el, hogy korrektek legyenek feléd. Te ebbe pénzt tettél, az oktató belőled és sok más tanulóból él. Ha ő nem hajlandó tisztességesen végezni a munkáját, akkor megérdemli a pénzed? Nyilván nem. Gondolom te se ilyen szolgáltatást vártál el. Nincs más: vagy oktatót vagy akár iskolát is váltasz. Tanuljuk meg, hogyha valamire fizetünk, akkor azért cserébe elvárunk egy színvonalat.
2017. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így fogok cselekedni. Köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 21. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!