Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék traktort szerezni?

Tgerimo kérdése:

Hogyan tudnék traktort szerezni?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt mondta poénból, ha traktorral mennék hozzájuk egyszer jobban szeretne, és nagyon meg szeretném lepni, biztos örök emlék maradna, a negatív emberek kiméljenek tudom abszurd ötlet, utánanéztem Google-n mielőtt a Google fan károgók megszólnák, csak hátha itt van valaki aki tud segíteni! Jogosítványom van szóval vezethetném!

2017. máj. 26. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha komoly a kérdésed, akkor keresel egy gazdát és némi bér ellenében kölcsönkéred. Megmondod neki, hogy csak udvarolni kell:D
2017. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
A biztonság kedvéért vegyél fel még egy szalmakalapot meg kapcsolj a traktor után két disznót utánfutón.
2017. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"Jogosítványom van szóval vezethetném!"

B kategóriással? Oké...

2017. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen jogosítványod van?

Mert ha B-s, akkor ezek szerint mégsem sikerült jól használnod a Google-t....

Nem úgy kell ám vezetni, mint egy kocsit.

Amúgy meg mint fentebb írták, próbálj meg egy gazdával beszélni. De inkább akkor is ő vezessen, és tegyen ki a csajnál, minthogy te vezess.

2017. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahogy mindent, traktort vezetni is meg lehet tanulni tudtommal! De köszönöm azoknak, akik hasznos kommentekkel láttak el! Az, hogy jogosítványom van B kategóriás azt jelenti mezőgazdasági vontatót vezethetnék, ha tudnék, de idő az rengeteg van!
2017. máj. 26. 14:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen traktor.
2017. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem tapasztaltam, hogy nagy pinamágnes lenne a traktor.

De én hanyagolnám a helyedben a dolgot, traktort sem valószínű, hogy adnának. :D


Az okoskodók meg nézzenek már utána annak, hogy a B-vel is megadják a T-t, persze korlátozással! :P :'D

2017. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez az egész csak egy poén lett volna, meg így látta volna bármit megteszek érte! De már utána kérdeztem ,ismerősömnek van is traktora ,de így sem jött össze! Szóval ez az ötlet elvetve! :(
2017. máj. 27. 09:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ezért jobban szeretne, akkor hagyd a fenébe.

Vegyen magának traktort, ha annyira traktorozni akar.


Amúgy nem tudom mennyit kellene perkálnod kölcsönkérésért, de épeszű gazda nem adja ki a munkaeszközét a kezéből holmi hülyeségek miatt. Max ha busásan megfizeted.

2017. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!