Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionosok! Ti tennétek a...

Kamionosok! Ti tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kamionsofőrnek készülök. Jelenleg ott tartok,hogy önköltségből megcsináltam a PAV vizsgát,és a C kategóriát. Most szeretném a C mellé az E kategóriát is,de valamelyik nap olvastam megint a sok ingyen jogsiról,ami kb 2 hónap múlva indulna(tavaly már jelentkeztem erre,de valamiért nem válogattak be.Szerintetek érdemes lenne megint megpróbálni,és várni hónapokat,vagy saját költséggel(sokkal gyorsabban meglenne) folytassam? Pénzem nagy nehezen lenne rá,csak már nagyon nem szeretnék tovább várni,olyan régóta szeretnék már ezzel foglalkozni,és most indulna a tanfolyam egy autós iskolánál. Vagy várhatnék hátha most lehetne lehetőségem az E kategóriára ingyen. Ti mit választanátok a helyzetekben? Vagy nagy kamu baromság ez az államilag támogatott jogsi?
2017. jún. 9. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért nem válogattak be?

Azt azért tudni kellene és annak tudatában állni a következőkhöz hozzá.

2017. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Abból kiindulva, hogy az OFA honlapján június van írva az újboli regisztrációra, de még se híre, se hamva, és senki nem tud semmit mondani, így én már azt sem veszem biztosra, hogy lesz egyáltalán....

De viszont a nehezén túl vagy, es az "E" kategóriát megtudnád csinálni 1 hónap alatt, minek várnál még az OFA-ra hónapokat?

Én neki indulnék önköltségből...

Én is ezert választottam az önköltsegest... nekem a c, ce, gki, pav, végeztem vele 5 hónap alatt, valaki meg még 1 év után sem vegzett az OFA-val.

Meg szeretném buszra is megcsinálni...de ha olyan xarok a feltételek, akkor azt is önköltségből....

2017. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom miért nemvettek fel. Jelentkeztem,behívtak egy tájékoztatóra,vinni kellett 2-es csoportú orvosi alkalmasságit,lemásolták az igazolványaimat,behúzták az alkalmasságit,mondták,hogy majd jelentkeznek. Teltek a hetek,kezdett gyanús lenni a dolog,hívtam őket,írtam nekik,de nem kaptam választ. Marhasokan voltunk,nemtudom,hogy egyáltalán lett-e belőle valami ott ahol én jelentkeztem.
2017. jún. 9. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Csináld meg önköltségen és utánna oda mész dolgozni ahová akarsz.

Ebben a támogatásos jogsiban vannak ám buktatók, mégpesig a szerződés apró betűs részében.

2017. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!