Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki aki ért a PAV-hoz, a...

Valaki aki ért a PAV-hoz, a 2-es csoportú orvosi alkalmassági vizsgálat helyett elfogadják az 1es csoportút? Az jobb vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
Romániai magyar vagyok, jelentkeztem Wabihoz gkv vezetőnek, fel is vettek. Pénteken megyek PAV-ra, mert már csak ez hiányzik.Nálunk ilyen 1-2-es orvosi vizsgálat nincs, 1 féle van és kész. Elsőfokú munkaköri alkalmassági véleményem van, ez elfogadható? Ott a telephelyen csinálták, ez szerint alkalmas vagyok. Ha nem, akkor hol tudok szerezni kettes csoportút? Kettős állampolgár vagyok, lakcímem nincs. Lehetőleg Debrecen-Vámospércs-Nyirábrány körzetében.

#vizsga #Debrecen #Pav #Waberer's #2-es csoportú orvosi alkalmassági
2017. jún. 14. 15:21
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nem fogják mert a 2-es az szigorúbb és ha neked az kell akkor azt muszáj meg is csinálni.
2017. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És olyat honnan tudok szerezni? Meg kb mennyibe kerül?
2017. jún. 14. 15:32
 3/19 anonim ***** válasza:

de várj, de elsőfokúról beszélsz.


nem mindegy h fokú vagy csoportú !!


de evidens h neked a 2- csoport kell, nézd legegyszerűbb, ha kinézel magadnak egy foglalkozásegészségügyis magánrendelést aztán egy 10-esért secperc alatt megcsinálja neked, mert másképpen ez nem fog menni.

és igen, a PÁV-nál az az első, amit néznek, nagyon ragaszkodnak hozzá, szal anélkül kár is elmenned rá!


(egyébként meg semmivel se kell több mint az 1-eshez nyugi, formaság, lóvéleszedés, ennyi. ha alkalmas vagy 1. csop-ban, akkor a 2-ben is az leszel 99%)

2017. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
na de várj, hát akkor aki neked csinálta, az sztem csinálhatja a 2-es csoportút is!! most már nincs külön foglalkozáseg. orvoshoz kötve, bármelyik háziorvos, akárki csinálhatja, a kutyát nem érdekli.
2017. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, vizsgálatoktól nem félek, egészséges vagyok, csak azt nem tudtam, hogy elfogadják-e, de már a másik kérdésemre is választ kaptam, hogy háziorvos kiállít-e ilyet.
2017. jún. 14. 15:53
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Nee egy újabb kamionsofőr, aki "emeli" a szintet.... 😔
2017. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nee egy újabb kommentelő, aki "emeli" a szintet :)
2017. jún. 14. 16:42
 8/19 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos nem viccből írtam....

Azert bonyolultabb fuvarokat nem kell elvállanod, ha már a jelentkezés is nehézkes...

2017. jún. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én sem...

Jelentkezés már megvolt, fel is vettek... valamit félreértelmeztél. PAV meg az EUban egyedülálló Magyarországon... vagyis nálunk is van reflex vizsgálat, meg monotonitás figyelés, de arra direkt vannak a megyeszékhelyeken erre szakosított intézmények, és oda csak bemész megmondod mit akarsz, és ültetnek is be a gép elé.

Nem tudom, milyen területen dolgozol, de engem még soha nem vertek meg azért, mert valakit megállítottam az utcán és útbaigazítást kértem. Gondolom nincs ez másképp a fuvarozásban sem, főleg mivel itt még diszpécserek is vannak, akiktől segitséget kérhetsz. Végső esetben meg ott az utca embere...

2017. jún. 14. 16:57
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Kamionos vagyok, és életképes, mert mindent magamtól.megtudtam csinálni..... 😂😂😂
2017. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!