Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Gyakorlati oktatót mikor és...

Gyakorlati oktatót mikor és hogyan lehet felkeresni?

Figyelt kérdés
Hétfőn levizsgáztam KRESZ-ből. Azóta próbálom hívogatni az oktatókat akik az iskolánál tanítanak de vagy a hangposta kapcsol be vagy kiírja hogy a felhasználó elfoglalt. Esetleg van valami kijelölt időpont amikor új tanítványokat vesznek fel? Este próbálkozzak inkább? Voltam bent az iskolában de ott azt mondták, hogy ők nem tudnak semmit, az oktatókat keressem.
2017. jún. 21. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint jól bele választottál az iskolába, ha egyik oktató sem ér rá, az irodában meg nem tudnak semmit...

Szerintem nem vakon kellene hívogatni sorban az oktatókat, hanem előbb informálódni (amit már régen megtehettél volna), és célzottan olyan oktatót keresni, akiről a régebbi tanulói jó véleménnyel vannak.

Lehet szigorú, de normálisan elmagyarázza, megmutatja a feladatok végrehajtását - sok a pedagógiailag alkalmatlan oktató.

Normálisan működő autós iskolában, ha nincs a tanulónak választott oktatója, akkor kijelölnek számára egyet, amit előzetesen leegyeztetnek az oktatóval is, nem a tanulónak kell vadászni (de a kijelölt oktatóval nem biztos, hogy jól jár, a fentiek miatt)

Az sem kizárt, hogy heteket, hónapokat kell várnod a vezetés gyakorlás elkezdésére, de a telefont akkor is illene felvenni, ergo elég gáz az az iskola

2017. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam hogy az iskolának kéne beosztania engem egy oktatóhoz, sokkal egyszerűbb lenne mint hogy én telefonálgassak nekik. Na mindegy, végül is sikerült 3-ból felhívni 2-őt, az egyik 2-3 hét múlva tudna kezdeni velem a másik viszont csak augusztusban. Van még egy, őt majd holnap felhívom, de nem hiszem hogy a 2-3 hétnél jobbat tudna mondani. Amúgy is az a 2-3 hét nem is tűnik rossznak főleg hogy nyár van és hallottam már olyat is hogy valaki hónapig várt mire elkezdhette.
2017. jún. 21. 21:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként olyan vezetési kartont vagy micsodát még mindig küldenek az iskolának, hogy levizsgáztam KRESZ-ből vagy már gépen van az egész?
2017. jún. 21. 21:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sikeres KRESZ vizsga után akkor kezdheti meg a tanuló a gyakorlatot, ha elkészült a vezetési kartonja, ami a gyakorlati oktatónál van.

A karton nélkül nem lehetsz hivatalosan tanuló, amíg nincs kész érthető módon nem is kockáztatnak az oktatók - nagyon ritka az ellenőrzés, de nem kizárt, és a baleset is ritka, de az sem kizárt, vezetési karton nélkül az oktató a hunyó.

Az más kérdés, hogy a kartont hogyan vezetik, általában kamu adatokat írnak rá, a tanulónak azzal nem érdemes foglalkozni, csak feszültség lehet belőle.

2017. jún. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!