Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Megvalósítható az elképzelésem...

Megvalósítható az elképzelésem anélkül, hogy megbüntetnének?

Figyelt kérdés

Tehát van három darab éves megyei autópálya-matricám az autómra és ebből most a Pest megyei lesz a hangsúlyos: utána néztem, hogy az M7-es pályán ennek az érvényessége Martonvásárig tart, viszont a Velencei-tóhoz nem szeretnék azért a nagyjából 10 kilométerre venni egy 10 napos matricát. Az ellenőrző pontokat is megnéztem, és Kápolnásnyék után következik egy, ahol én már a "tilosban" lejönnék. Akik jártasak arra meg lehet ezt játszani, vagy nem éri meg kockáztatni?

Köszönöm, annak, aki válaszol! :)



2017. jún. 25. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem egyszerűbb lejönni Martonvásárnál? Időben semmit nem vesztesz.
2017. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Szia! Csatlakozva...

...a lényeg a déli részen van az m7 északon kerüli...:)

2017. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
10km vs 16 000 pénz. Ennyiért szerintem nem éri meg rizikózni. Mit csinálsz, ha épp fent van a kontrollkocsi a martonvásári felhajtóban és lekap? :D
2017. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

5-10 perc vs. 15k Ft


Szerintem nem éri meg ezen sóherkodni.

2017. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, mindazoknak, akik válaszoltak!

nekem is eszembe jutott, hogy a kontrollkocsit nem lehet kijátszani, főleg csúcsszezonban :)

megfontolom, de szerintem nem kockáztatok.

2017. jún. 25. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!