Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kezdő vezetőként más is...

Kezdő vezetőként más is nagyon béna volt?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen, bármilyen hihetetlen, senki sem úgy született, hogy profi autóvezető.
2017. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül. Mint minden területen itt is vannak tehetségesebb és kevésbé tehetséges emberek.
2017. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
nem
2017. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A bénázás nagyon sokszor a nem megfelelő stresszkezelés eredménye, illetve egyes oktatók is képesek kihozni az emberből a legrosszabbat. Az természetes, hogy az elején még kevésbé megy jól az embernek, főleg az összehangolt tevékenységet igénylő műveletek (például egyszerre kanyarodni és váltani, közben figyelni a forgalmat).
2017. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtobben termesztesen igen. Senki sem szuletett autoversenyzokent. Szerintem nem kell aggodnod, nyilvan azert megy oda az ember, hogy megtanulja, nem azert, mert mar tud vezetni... nyilvan van akinek elsore jobban megy, van akinek kevesbe, de ez meg nem jelent semmit. Ahogy rutinosabb leszel, majd egyre jobban megy. Csak ne parazz, mert a panikolos sofor a legeletveszelyesebb...
2017. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem voltam béna.... minden kategória minden vizsgája elsőre sikerült, es utana azonnal vezettem is egyedül... nagy varosban is, és városon kivül is....
2017. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Már nem oktató mellett vagyok. :)



Ott egyre ügyesebb voltam, pl onnan láttam, hogy már nem 20-szal mentem a 30-as zónában, hanem bizony oda kellett figyelnem, hogy tartsam a 30-at.

Már magabiztos voltam a jobbkezes utcáknál, kanyarodásnál.


Most félelmetes még az oktató tanácsai nélkül és a családi autót is szokni kell.

Ráadásul pl rájöttem, nagyon kell figyelni a besorolás rendje táblára, kanyarodni tilos táblákra, útburkolati jelekre. Már nincs ott az oktató, aki súgjon, aki ahol kell, kihangsúlyozza, hogy a következő LEHETŐSÉGNÉL kanyarodjak balra, ez milyen tábla volt....

2017. júl. 17. 12:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, én csak azt hittem , hogy vezetésben van tehetségem mert másban soha nem volt, mindent elbaltáztam, mikor meglett a jogsim akkor meg féltem vezetni, hozzájött, hogy szülők féltettek szerintük ha nem viszek valakit magammal azonnal megdöglök az első kanyarba, így nem is sokat vezettem, napi 5 km-t. Most már lassan 1 éve nem tudom mit kezdjek az életemmel mert mindenhez tehetségtelen vagyok. De van egy volt osztálytársam Ő olyan, hogy akármibe is kezd versenyen dobogós lesz. Neki a vezetés pikk-pakk ment, első órán ráérzett.


Mindenki más.

2017. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Szerintem ez normális.

Viszont ha nem muszáj, ne a nagy forgalomban gyakorlj még.

Kevésbé forgalmasabb helyeken lehet gyakorolni a családi autótokkal az elindulást, fordulást, sebváltást, parkolást stb..

Ha már magabiztosan mennek ezek, megszoktad az autót, akkor ki lehet menni rendesen a forgalomba és ott figyelni a többi dologra.

De először meg kell szokni az autót.

2017. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ahol lakom, nincs kis forgalmú hely, a 30-as zóna is szűk utcákkal telített, parkoló autók tükrei behajtva, a szemben érkezők kerülgetik egymást. A határán a védett út tele kátyúkkal és foltokkal, az autók középen mennek, ha jön valaki szemből, akkor húzódnak le. Ezen kívül csak nagy jelentőségű, többsávos, emelt sebességű utak vannak. Ja, aluljárók, emelkedők lépten-nyomon.
2017. júl. 17. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!