Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mennyire kezeltetek jól...

Jackson666 kérdése:

Ti mennyire kezeltetek jól egy autót kezdő vezetőként?

Figyelt kérdés
Én már levezettem kb 35 órát .a 0 ról kezdtem parkolások mennek mentem már sokszor egyedül is sokfelé .néha leffuladokmég .ti milyen szinten tudtatok kezelni egy autót ennyi vezetési tapasztalat után ?hogy a 0 ról kezdtétek.
2014. aug. 1. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én elég gyermekkorban kezdtem a vezetést de nem volt vele gondom pár elindulás után. Igaz nem kellett gyorsan elindulnom. De nem kellett hozzá 30 óra. De ettől még nem vagy alkalmatlan max több gyakorlás kell még neked az elinduláshoz.
2014. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
kezdőként semmi extra.de anyám audija automata volt,legalább a kuplunggal nem volt gondom.hát a parkolást meg kell tudni csinálni friss jogsival is mindenkinek.
2014. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tanulóautóban bizonytalan voltam, de aztán meglett a jogsi, és két hét után egész magabiztos voltam, jól ment minden, persze lefullasztás még ma is megtörténhet, ha nem vagyok elég figyelmes.
2014. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem nem volt gondom, mert kisgyerek korom óta érdekeltek az autók igazából friss jogsisként is úgyanúgy kezeltem a kocsit mint most sok év után, meg már akkor beültem sokféle autóba, 1 perc után megszoktam mindnek a kupplungját fékjét stb. Mega már az első perctől beültem a tanulóautóba semmi gondom nem volt nem kellet magyarázni semmit, tudtam hogy működik az autó, csak a feladatokat kellett elmondja az oktató, és az első rutinozás után beírt a leghamarabbi vizsgaidőpontra, forgalomban ugyszintén, a kötelezőt levezettette velem, de városon kívül mikor mentünk volt hogy elaludt mellettem :D. De e legtöbb ember nem ilyen, sokaknak a 3 pedál kezelése is komoly kihívást jelent, de mondjuk én meg nem tudok főzni :D nem vagyunk egyformák...
2014. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!