Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tudtok Budapesten nagy üres...

Tudtok Budapesten nagy üres teret autó teszteléshez?

Figyelt kérdés
El szeretném vinni Budapesten (és környékén) a kocsimat hogy kicsit tanulmányozzam mit tud meg úgy tesztelgetni de nem akarok tesco parkolóba menni sok oszlop meg ilyenek ! Tudtok valami jó helyet ?

2017. aug. 6. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hungaróring.
2017. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja igen az kimaradt hogy valami ingyenes helyre ahol egyedül el vagyok :)
2017. aug. 6. 22:19
 3/6 Alex Fly ***** válasza:
Közforgalom elől elzárt magánút?
2017. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akár az is jó természetesen ha a rendőröket se zavarja ... nem illegális driftet meg gyorsulást akarok mindösszesen csak tesztelgetni az autót csak parkolónál nagyobb helyre gondoltam értitek na
2017. aug. 7. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Értjük, mire gondolsz, de ez nonszensz. Helyet keresel, ami nagy, üres, aszfaltozott, és ingyenes. Ebből legfeljebb kettőt lehet egyszerre teljesíteni. Ha tudnék is ilyen helyet, akkor sem írnám ki, mert akkor mindenki elkezd oda járni :)
2017. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már találtam azért köszi :D
2017. aug. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!