Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen következménye lehet...

Milyen következménye lehet annak ha menet közben hozzávágok egy sörösüveget egy másik autóshoz?

Figyelt kérdés
Mostanában többször is kötekedtek velem fiatal sofőrök az autópályán. Pl. előzésnél direkt gyorsít ő is, infokolatlan fékezgetés előttem, majd mikor ráelőzök, csak vigyorog. Arra gondoltam, hogy legközeleb hozzá vágok egy sörösüveget, én pedig majd azon fogok vigyorogni. Persze nem állok meg. Mi bajom lehet belőle?
2017. aug. 27. 11:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, neked elég gyengék az idegeid a közlekedéshez. Komolyan javaslom, hogy fordulj szakemberhez, mert sem neked, sem más közlekedőknek nem jó, ha ennyire vehemensen reagálsz más közlekedők mégoly rossz szándékú megnyilvanulàsaira, cselekedeteire.


Az a bizonyos sörösüveg 130 km/h tempónál számodra meglepő pályát fog leírni és ártatlan emberek testi épségét fogja veszélyeztetni akkor is ha a csibészkedő kocsiját amúgy eltalálja. Felejtsd el ezt az óvodás szintű bosszút és viselkedj felnőtt módjára.

2017. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem neked tévképzeteid vannak. Autópályán indokolatlan fékezgetés? Meséld annak, aki elhiszi. Egy tanulóval meg mit keménykedsz?

Milyen érdekes, csak a fiatalok zavarnak, a nagydarab kopasz kamionosokba nem szeretsz belekötni, mi? Pedig ők is tudnak ám szépen vezetni.

Szánalmas vagy és elmeorvosi vizsgálatra lenne szükséged. Akinek ennyire nincs idegzete közlekedni, az ne vezessen, mert közveszélyes.

Te vagy tipikusan az a majom, aki egy kereszteződésben sem tud úgy átmenni, hogy ne üvöltözne ki az ablakon valakinek, ne dudálgatna és ne legyezgetne a kezével...

Agyad sincs, hát szerinted mi történne, ha kidobnál egy sörösüveget? Kezdjük azzal, hogy esélyed nem lenne eltalálni a melletted haladó autót, inkább a mögötted, vagy kettővel mögötted haladót, vagy pont valakinek a kereke alá repülne... nem csak balesetet, törést okozhatsz egy ilyen húzással, hanem súlyos sérüléseket és egy vagy akár több ember halálát.

Forgalmas úton elég egyvalakinek félrerántani a kormányt, mert te betörted a szélvédőjét egy üveggel, és máris egymásba megy 15 autó.

Te meg ezen röhögnél. Gratulálok. Tudod mit? Dögölj meg. De a börtönbüntetés se lenne rossz neked, napi 5-6 anális behatolás, és mindjárt elmenne a kedved a hülyeségtől.

2017. aug. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%

Véletlenül eltalálod, elrántja a kormányt, fejre teszi a kocsit az árokban, belehal és akkor emberölést követtél el, 10-20 év szabadságvesztés. Gondolom valamelyik minősített esetbe is belefér, pl. több ember életét veszélyeztetve, lévén mások is vannak az úton vagy ülnek még ketten az autóban, és akkor több ember sérelmére...


A bárki előtt fékezgetés megtorlási céllal, akármilyen vélt vagy valós sérelem miatt, bizony bunkóság. Aki ilyet tesz, annak valamilyen veszélyeztetésért ki kellene állítani a csekket, a harmadik után leszokna róla.


Mind a kettőt látnia kellene pszichiáternek, hátha tudna tanácsot adni, hogy hogyan kellene a feszültségeket kiadni magukból anélkül, hogy más emberben kárt tegyenek.

De lassan megnézem mennyiért adják a kamerákat, mert tényleg errefelé is szükség lesz rá.

2017. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Aha, én kaménykedem a tanulóval? Több százezer kilométer után ne egy friss jogsis pattanásosképű vagánykodjon már nekem. Kiszorít a sávból mert nem ismeri az irányokat. Mióta megyünk egyenesen kanyarodósávból? És ha nem jól reagálok és rárántom a kormányt egy másik autóra, amiben egy család utazik? Baleset is lehetett volna belőle, mert a gázt nyomja a fék helyett. Hát gratulálok ehhez a hozzáálláshoz! Gondolom te is ilyen boyracer vagy egy alsókategóriás autóval. Ha én nem is, remélem valaki móresre tanít és akkor megtanulod, hogy nem te vagy az utak királya, csak mert egy hete van jogsid, a rutinodat meg az otthonod és a sarki kocsma közt szerezted...


Egyébként nem vagyok agresszív. Nyugodtan vezetek, de azt utálom ha ezek a kis fiúk Vin Diesel-nek képzelve magukat elkezdenek vagánykodni. Ne higyjék, hogy nincs következménye a tettüknek, csak ezért állok le vitatkozni velük. Az élet nem holmi videójáték, és aki szándékosan még nevet is rajta, az megérdemli, hogy móresre tanítsák, bármiáron. Abból majd megtanúlják, hogy nem szórakoznak másokkal, mert annak meg lesz a következménye.

2017. aug. 27. 14:08
 15/21 anonim ***** válasza:

Már maga ez a kicsinyes bosszúállás, mint gondolat is betg. Túl sokat GTA-ztál.


Remélhetőleg egyszer összeakadsz egy keményebbel.

Tegyük fel hogy sikerül.Belevered a szélvédőjébe az üveget, és nem ijed meg, mert látott már ilyet... utánad megy, és az ég irgalmazzon neked, mert ő nem fog. A következő jármű amit vezetni fogsz, a botkormánnyal irányítható elektromos tolókocsi.

2017. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

Én találkoztam mind a 2 esettel....

1. Amikor baszakodott... nem reagáltam különösen, hanem mentem utána.... megállt mellé álltam, es megkerdeztem "finoman", hogy meg is miért.... nem hittem a fülemnek, amikor a nyikhaj a xaros passatjaval remegve azt mondta, hogy csak játszik.... hat többet nem fog.

2. Amikor cigicsikket pöckölt be indulás elött...... na ő egy párszor elesett, amíg kiértek a rendőrök.....


Kedves kérdező, gibdolom a sötét nagy autósoknal meghunyászkodsz.... vigyázz, mert suzukiban, opelben, és skodában is lehet olyan ember, akit ha felba szol, vagy veszelybe sodorsz, bizony meg a csaladodat is meg.asza...

2017. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy én évente vezetek 80 ezer km körül, mégis soha nem fékezgetnek be előttem, meg nem kerülök semmilyen közvetett vagy közvetlen konfliktusba. Pedig nem vagyok egy nagyon nyugodt autós, sőt beismerem, sok szabályt megszegek, gyorshajtok, stb. Szóval kérdező, veled lehet a nagy baj.
2017. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy ebbe a nagy libsi világba még mindig a gyökeret védjük.
2017. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Én éves szinten 130-140 ezer kilométert vezetek, és bele-bele futok ilyen emberekbe.
2017. aug. 28. 02:18
 20/21 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg már nem sokáig.

És autó helyett naplót fogsz vezetni, hogy melyik cellatársnak hányszor voltál "anyuka" a börtön-papásmamásban.

2017. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!