Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen következménye lehet...

Milyen következménye lehet annak ha menet közben hozzávágok egy sörösüveget egy másik autóshoz?

Figyelt kérdés
Mostanában többször is kötekedtek velem fiatal sofőrök az autópályán. Pl. előzésnél direkt gyorsít ő is, infokolatlan fékezgetés előttem, majd mikor ráelőzök, csak vigyorog. Arra gondoltam, hogy legközeleb hozzá vágok egy sörösüveget, én pedig majd azon fogok vigyorogni. Persze nem állok meg. Mi bajom lehet belőle?
2017. aug. 27. 11:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés csak veszekedni jó!

Hiába tagadjátok, sokunknak megfordul a fejében, hogy bosszút álljon valakin aki felbosszantotta. De hogy valaki ide be is írja és utána a válaszok alapján esetleg meg is valósítsa azt. Az már azért kemény!


A tanulóvezetőt nem értettem, hogy ott ült mellette az oktató is? Mert akkor az baxta el! Vagy akinek kint volt egy T betű? Mert annak azért illene betartania a szabályokat.


Aki meg itt börtönről írogat, az valószínűleg csak a filmekből ismeri...

2018. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!