Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi kell hogy helikoptert...

Mi kell hogy helikoptert vezethessek?

Figyelt kérdés

Azt a hülyeséget találtam ki hogy rendőri heli-t szeretnék vezetni(angiában és németben van rendőri helikopterese egység!

ha magyarban is van akkor az +rep de az az igazi érdés hogy ahoz milyen pilótakézés kell?menniybe fáj? és civil pióta vagy katonai pilótaképzés kell?

hangsúlyozom nem repülő!


2017. aug. 28. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Amerikában láttam helikopter-pilóta tanfolyamot, kb. 1 misi volt az alapképzés, és elég fincsi alkalmassági előtte.
2017. aug. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Google: helikopter pilóta képzés
2017. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet Magyarországon helikooter, repülőgép vezető engedélyt szerezni, van tanfolyam, vizsgáztatás, ha az egészséged nem kizáró ok, pénztárca, és tanulás kérdése, a magyar fizetésekhez mérten nem olcsó, millió fölötti kiadással számolj.

Minősítésekre, engedélyekre későbbi is költeni kell nem keveset, az angol nyelvtudás is szükséges feltétel.

Az más kérdés, hogy mit kezdesz az engedélyeddel, ha nincs saját géped, kapcsolatok nélkül nem sok esélyed lesz vezetni.

Kevés a gép, sok a pilóta a néhány géphez.

2017. aug. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legalább egy helikopter kell hozzá.
2017. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!