Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Melyik magyar autópálya...

Melyik magyar autópálya forgalmasabb?

Figyelt kérdés

M1

M3

M5

M6

M7


2017. szept. 7. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

M1 M5 M3 M7 M6

Ez a sorrend a forgalom nagyságát illetően. Az M1 a legjobban leterjelt.

2017. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

időszak függő

Nyáron az M7 Budapest-Siófok útirányon, péntek délután! De igazából az már nem pálya hanem egy marha hosszú parkoló.


De a legkevésbé forgalmas mindenképpen az M6

2017. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hivatalos adatsorok:

[link]

27. oldaltól

2017. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez is hasonló, csak más megközelítésben:

[link]

2017. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az M5-ösön én is észrevettem főleg Kecskemét és az M0-s közt iszonyatos a román/bolgár/török/szerb tranzitforgalom.
2017. szept. 7. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:

A románok és bolgárok egészen a határig mennek, nemcsak Kecskemétig :D


Amúgy nyilván az M1-es a legforgalmasabb, de az sem annyira durván. Jó, mondjuk reggelente van, hogy dugó van a főváros felé, de az is mindig valami baleset, vagy hasonló eset miatt van.

2017. szept. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni hogy Budapest fele Kecskeméttől iszonyatos a forgalom, a tranzit forgalommal együtt. Román és török kamionosok előzik egymást ott folyton.
2017. szept. 7. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

naja, múltkor éjjel jöttem haza M5-ösön és figyeltem a rendszámokat amikor előztem vagy megelőztek...


és mintha egy másik országban vezettem volna :D minden 20. autó volt magyar

2017. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

M1,M7,M3,M5,M6.

M7-M3 az elővárosi közegben "szép" tud lenni (szerintem az M1-M5 is), az M7 nyáron valóban katasztrófa.

Az M6 néhol, mint É-Koreában, az M3-as Gyöngyös-Karácsondig össze tud torlódni. Nyíregyháza után meg itt is megjelenik É-Korea.

2017. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az m5-ös egy nemzetközi tranzit útvonal. Magyarország déli kapuja felől tart Budapest felé, és vissza. Ennek köszönhető a nagyszámú külföldi jármű. Egyébként amelyik kamion Olaszországba, dél franciaországba, spanyolországba megy, azoknak túlnyomó többsége, Kecskemétnél letér a Dunaföldvár felé vezető főútra. Ott átkelnek a Dunán, és Siófoknál hajtanak fel az M7-es autópályára.
2017. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!