Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezethetek Magyarországon 17...

Vezethetek Magyarországon 17 évesen egyedül személygépjárművet?

Figyelt kérdés

Több helyről halottam, hogy Magyarországon már 17 évesen vezethetnek egyedül, de ha én szlovák állampolgár vagyok sajnos, ha átkerülök magyarországra, akkor vezethetek ott egyedül? Mert itt szlovákián, csak nagykorú mellett vezethetek, akinek már 10 éve jogsija van...

Nem találtam erre semmi törvényt..



2017. szept. 19. 17:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha elkezdesz pattogni a rendőrnek, akkor találni fog mást is, amibe beleköthet és sokba fog kerülni.

Értsd meg, hogy az EU-s szabályozásoktól eltérő törvények csak az adott ország állampolgáraira, csak az adott ország határain belül érvényesek, minden más esetben marad az EU-s irányelv.

Leírom lassan: nem-vezethetsz-18-éves-korod-alatt-Magyarországon-szlovák-állampolgárként-gépjárművet.

Sikerült felfogni?

2017. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

E.u-s törvény azt hogy ezt az adott orszàg faraghatja sajàt tetszésére az màs dolog . Nem tudod ki magyaràzni a magyar rendőr meg büntet mint aki jogsi nélkül vezet és onnan a helyszinről addig nem mehetsz el amíg 18 feletti érvényes sogsis ember nem vezet azaz ...

Feljebb is irtàk , hogy amint pattogsz neki egyből olyan hibàkat talàl amikért meg is vàg rendesen , hogy a kocsit làbon onnan el nem lehet vinni rosszab sesetben .

Értsd meg a törvény az törvény !

2017. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!