Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Milyen érzés először egyedül...

Milyen érzés először egyedül vezetni?

Figyelt kérdés

Most várom a rózsaszín plasztikot.


Nem is tudom, hogy az elmúlt 7-8 évben mit csináltam ekkora lelkesedéssel és kedvvel, mint a jogsit.

Az órákon élveztem a vezetést és le is kötött, ki is kapcsolt teljesen.



Nagyon várom a jogsi megérkezését és hogy kis, óvatos gyakorlás után nagyobb távokra mehessek, barátokkal ne vonatozni kelljen, ne 1-1,5 órát kelljen bumlizni Budapest külsőbb részeire.


Milyen érzés volt nektek először oktató nélkül vezetni?


Mellesleg félek az emelkedőn indulástól. :$



24/l


2017. júl. 2. 17:06
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:
Nem emlékszem, 14 éves voltam amikor először elmentem a határba csapatni
2017. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17 vagyok másfél hónapja van jogsim még nem mindenhova, de közeli településekre már elengednek egyedül (amúgy meg én vezetek mindenhova). Hogy milyen érzés? Jobb lenne, ha a haverjaimmal együtt élvezhetném, de amúgy ilyenkor zenét hallgatok, ha megyek valahova. Végre nem kell a klíma nélküli buszon utaznom, igénytelen emberekkel.
2017. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először kicsit félelmetes, később már csak bizsergető.

De miután belejön az ember nagyon király.

2017. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó érzés. Én 25 évesen már kamionos voltam.


Próbálj önállóan hosszabb utakra elmenni, vidéki rokonok, hasonló. Hatalmas önbizalmat ad, ha gond nélkül megoldod. De nehogy elbízd magad! Sok - sok km kell ahhoz, hogy gyakorlott légy, de szükség van a pozitív élményekre.


Én 18 évesen egy rossz Wartburggal Erdélybe és a román tengerpartra mentem haverokkal, nemhogy a vezetéssel kellett megbirkóznom, de még azt a romot is szerelni kellett. De rengeteg tapasztalatot is gyűjtöttem!


Igazából vezetni egyedül tanulunk meg. Megismétlem: soha ne bízd el magad, ne engedd, hogy barátok hülyeségbe belevigyenek, sokba tud kerülni, és halálos is lehet!


Sok sikert!

2017. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!