Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mercedes Actros OM502 motor...

Mercedes Actros OM502 motor üzemanyagrendszer tapasztalatok? Konkrétan levegősödik és a gyári computer szerint a 6 henger csak 30%-os a többi 80-90%-os. Mindenki tippelget mi lehet. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 20:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na nem akarok beszállni a vitába, de a Mercedes tényleg jó. Ha nem is az abszolút csúcsot képviseli, mint a személyautók között (az a Volvo és a Scania ugye), de ott van a toppon a Mercedes, és jól birják. A Sprinter más történet.
2017. szept. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nos úgy néz ki a dolog,hogy összetett a hiba a gyanú idáig vezérlőkábel szakadás valahol 4 steckpumpa nem kap jelet+az olaj a kipufogóban a sok gázolaj amit benyomott kimosta a kormot idáig ennyi látszik.Csak a 6-os henger gyanús nekem.Ha nincs fém az olajszűrőben akkor megnyugodtam.Egyébként ez egy 8 hengeres gép nem 6.


Most már tudom,de eddig nem tudtam pedig nem egy Actrosunk van a résolaj cső szokott elrepedni és ott farsot szívni típus betegség ez szokott hasonlókat produkálni..Egyébként ez egy 4 tengelyes billencs amiről szó van.


A Merci alapvetően jó gép,de ez is évjárat függő az MP2-es Euro5-ökkel sok gond volt van.Nekünk 10 Mercink van vegyesen billencs és nyerges.Most vettünk 6 db új Arocs-ot és azt kell,hogy mondjam az Actros megbizhatóbb gép.Arocs-al vannak gondjaink nekünk és itt a kollégáknak is főleg a váltó és kardán.....egy vicc Van Man és Iveco-nk is nem egy több,de összeségében az Actros stabilabb,mint a többi csak többet eszik.Bár ez is relatív az 540 lóerős Actros sokkal kevesebbet kér,mint a 440-es szóval,ha nagy a súly nem szabad spórolni a lóerőkkel!


Sprinter nem szabad egy kalap alá venni ezekkel a gépekkel az is van nekünk abból csak a nagy motork 3literes vagy 2.7 vagy 2.9 a többit el kell felejteni hulladékok a szervízben legalább négy öt van darabokban motorikusan 2.2-es motorról beszélek.


Amit leírtam tulajdonosként írtam összeségében jó a Merci csak itt is meg vannak az évjárat és széria problémák.Ami ,most van ilyet még nem láttam hibaként.

2017. szept. 22. 12:34
 13/15 anonim ***** válasza:

Ekkora kamut...XD

A végére már több 10 autód lett aztán itt kérdezgetsz...

2017. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"A végére már több 10 autód lett aztán itt kérdezgetsz..."


Volt itt nemrég olyan akinek szintén billencses autója volt és a cseréhez kért segítséget kérdésben. Ez sem tűnik az unatkozó hülyegyerek kategóriájának szerintem :D

2017. szept. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Értelmes emberek értelmes válaszára van szükségem öreg vagyok már ehhez a savazáshoz... azért írtam ide,mert a 3. Mercis ember nem tudja megfejteni a problémát minden nap óriási kiesés már unom a trélereztetést és ennek a költségét...! Ha ennyire hihetetlen,hogy egy cég egyik tulaja ide ír gyere le a 35.-ös autópálya építésére ott megtalálsz megismered a Merciket eléggé egyediek...!


Szóval értelmes emberek értelmes válaszára lenne szükségem és tapasztalatára tartom magam annyira modernek,hogy a neten is érdeklődök. Nem műanyag Bruce Willis imitátorok savazására van szükségem

2017. szept. 23. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!