Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha a budapesti Szent János...

Ha a budapesti Szent János kórházba kell mennem hol érdemes parkolni, hol olcsóbb a parkolás?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, októberben vizsgálatra kell mennem a kórházba. A kórház honlapján írták, hogy ott bruttó 100,- Ft negyedóránként a parkolási díj, amit én sokallok. Tanácsokra volna szükségem, hol célszerűbb parkolni, hogy kisebb sétával a kórházhot jussak. Köszönöm a segítő válaszokat!
2017. szept. 28. 20:04
 1/4 A kérdező kommentje:
kórházhoz (félregépeltem)
2017. szept. 28. 20:07
 2/4 anonim ***** válasza:

Diós árok felső része.

Ha ott nincs hely, akkor a gaál józsef vagy a Határőr út.

Ezek ingyenesek.

2017. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, honnan jössz és mikor. Az említett utcákat nem csak te ismered, csúcsidő végén nehéz helyet találni. Jobb, ha leteszed a kocsit Hűvösvölgyben és onnan villamosozol a kórházhoz vagy a Kelenföld P+R-től jössz tömegközlekedéssel.
2017. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Délelőtt 8:40-re van időpontom, de mindenképpen megnézem az említett utcákat, hátha szerencsém lesz. Köszönöm szépen a segítséget!
2017. szept. 29. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!