Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 0,25 mg frontin repülési...

0,25 mg frontin repülési félelemre?

Figyelt kérdés

Még soha nem szedtem ilyen készítményt, de jövőhéten repülünk, amitől előre nagyon félek, remélem hogy nem kell majd bevennem, de ha igen tudna valaki tapasztalatot írni, hogy mennyi idő mire hatni fog / mennyire bambulok be tőle, és mennyi idő mire kimegy a hatása?

Olvastam hogy elég sok a mellékhatása, ezért kicsit félek tőle, de a gépen nem én szeretnék lenni a hisztikirálynő, ha mégsem tudok majd úrrá lenni a pánikon.



2017. szept. 30. 17:21
 1/5 TR75 ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld ki egy olyan napon, amikor nem mész sehová.

Ha még sosem szedtél ilyesmit, akkor nem tudni, milyen hatása lesz, lehet, hogy észre sem veszed, lehet, hogy teljesen leszedál. Pár órán át hat.

2017. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp próbáld ki előtte, mert akár olyan is előfordulhat, hogy megjobban szorongsz tőle. Délután, estefelé vedd be, mert álmos leszel tőle. Én pl. altatónak használom nagy ritkán és arra beválik.
2017. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Átmenetileg ettem, sajnos hatásos szer (hát ez ugye egy alkalommal nem sajnos, hanem hálisten), engem egyáltalán nem bambított el, de a legjobb eredményt akkor mutatta, ha előtte este is ettem egyet. Nem bambított, de aludni azért csak jobban tudtam, az tény.

A mellékhatásoknál a hozzászokástól és az elhatástalanodástól nyilván nem kell félned, ha egy-két alkalommal használod. Valóban van még egy csomó felsorolva. Azokra úgysem mondhat senki előre biztosat rád nézve.

2017. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felesleges pánikolni, repülőgép még nem maradt a levegőben.
2017. szept. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem lesz baj. Tapasztalat szerint oldja a szorongast, elsore nekem jo kedvem volt tole nagyon. Ne felj tole, segit. Fel ora kell a hatas kialakulasahoz , plusz mire elmulik az 3-4 ora de elsore pozitiv hogy akar 6 ora is lehet mig erzed meg. A felezesi ido alapjan 23,8 ora alatt kiurul, mert 11,4 ora a felezes. Remelem segitettem
2017. okt. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!