Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ausztriában hol kell fizetni,...

Ausztriában hol kell fizetni, ha több különböző fizetős úton akarok közlekedni (A1, A10, S16, A13, B100, stb. )? Van valamilyen kombinált, minden fizetős útszakaszra jó bérlet, vagy mindegyikre külön kell megvennem?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor én mentem arra ,fizetős kapuk zárták el az utat,s ott kellett fizetni a drága eurót.Bérletről nem tudok,hogy létezne.
2010. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Itt nálunk kell fizetni!

Bármelyik benzinkúton megveheted az autópálya matricát.

Természetesen kapuk sincsenek, mint ahogyan határ sincsen !!

2010. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az autópályán kívüli fizetős utakra gondoltam, azóta megjártuk Ausztriát, tényleg fizetős kapuk voltak minden ilyen útszakasz elején, és 7-10 eurós összegekért lehetett behajtani.
2010. jún. 22. 08:57
 4/5 anonim válasza:
53%
Ezek szerint, én egy másik Ausztriába járok...kb. havonta.
2010. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a határra, és az autópályákra gondoltam, ha te csak azon jársz, akkor nyilván nem találkozol ilyennel. Van egy fizetős alagútjuk, illetve külön fizetős autópályaszakaszaik át a hegyeken, hágókon, úgynevezett Alpen Strasse-k, amik fizetősök.
2010. jún. 27. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!