Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni az alábbi...

Mit tudok tenni az alábbi káresemény rendezésében? a sofőr és tulajdonos személye nem ugyanaz lent bövebben

Figyelt kérdés
A párom nem kapta meg az elsöbbséget az autó összetört.az autó nem a mi tulajdonunk.a tulajdonos anyukám volt élettársa az autót együtt vették hitelre de idöközben külön mentek.anyu elhozta az autót mert adóstárs és ő fizette a törlesztőket,a papirszerinti tulajdonosnak nincs annyi fizetése hogy ezt fizette volna a továbbiakban.mi kölcsönkértük az autót anyukámtól ekkor következett be a baleset.a papir szerinti tulajdonos meg nem ír alá semmi meghatalmazást a kárrendezéshez.közben saját költségen elkezdtem az autó javítatását.van e esély hogy vmilyen módon viszont lássam a pénzem?vagy valaki tudna e adni tanácsot hogy mit tegyek?
2017. okt. 23. 16:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos sokat nem tudsz tenni. Ott lett elkúrálva a dolog, hogy amikor anyud megegyezett a volt élettárssal, hogy mostantól ő fizeti a részleteket, akkor nem tették ezt hivatalossá, azaz nem íratták át anyud nevére a kocsit és a hitelt is.

Amúgy ha hiteles egy kocsi, én úgy tudom, hogy egészen az utolsó részlet kifizetéséig a bank a tulajdonos, ő szerepel a forgalmiban. Javítson ki valaki, ha tévedek, de ez esetben a banknál kellene érdeklődni, nem?

2017. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!