Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 600k körül ezek beleférnek?

600k körül ezek beleférnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Autó vásárlás előtt állok és kB 600k Ft körül tudnék autóra költeni. Az a kérdés hogy ebbe az árba szerintetek Golf IV, Passat B5 esetleg Audi A4 bélefér-e ha esetleg nem ennyi pénzért milyen autókat tudnátok ajánlani?

2017. nov. 3. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Mazda 323-at vegyél. Ennyi pénzért hibátlan állapotút kapsz, a gép elpusztíthatatlan, japán, és olcsó a fenttartása.
2017. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Golf illetve a Passat is bele tud férni, de ha kihegyezett a pénztárca én japán szívó benzinest vennék ebben az árban. Pl Honda Accord 2001-es évjáratot, Civicet 2002-est, Toyota Avensis 1.6 2001-es évj körülit. Ezek viszonylag költségmentesebb a fentartásuk. Persze ez az én véleményem és én ízlésem.
2017. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!