Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért beszélnek állandóan...

Miért beszélnek állandóan bele, hogy hogyan vezessek?

Figyelt kérdés
Veztés közben állandóan okoskodik pár ember az anyósülésemen, sőt néha még hülyének is néznek (pl. vastagon jelzetten fel van tüntetve, hogy melyik a főútvonal egy adott kerezdeződésben, erre be kell szólniuk,hogy melyik a fő út, meg hogy tudom hogy melyik az..)Nagyon idegesítő így vezetni. Amúgy ezek olyan emberek, akiknek soha nem volt jogosítványuk. Ha sofőrök ülnek mellettem, azok érdekes nem szólogatnak be sohasem.

2017. nov. 12. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülyék.

Mondd meg nekik, hogy pofa be.

2017. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Belső frusztráció, hogy ők nem vezethetnek, ilyenkor kiélik magukat :D Amúgy velem nem csak jogsival nem rendelkező személyek csinálják ezt, hanem sokszor tapasztalt sofőrök dumálnak nekem, hogy itt vigyázz, meg ott vigyázz, pedig tudom biztosra, hogy van amelyik rosszabbul vezet mint én (a szabályok be nem tartására értem).
2017. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod. Ha az első beszólás után félreállsz és kirakod az illetőt, hidd el, többet nem lesz belevauvau.
2017. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amikor beledumáltak azt csináltam hogy:

-ha nem volt jogsija az illetőnek azt mondtam tedd le azt mindig te fogsz vezetni és én mindig bele fogok pofettázni

-ha volt jogsija de kb a vizsgán vezetett utoljára akkor félre álltam és azt mondtam cseréljünk, én hentergek te meg vezess

2017. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!