Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezethetek-e T kategóriás...

Vezethetek-e T kategóriás jogosítvánnyal olyan mezőgazdasági vontatót, ami homlokrakodóval van szerelve, és ez be van jegyezve a forgalmijába is?

Figyelt kérdés
A homlokrakodón nincs munkaeszköz (raklapvilla, gabonakanál, stb. nélkül), és nincs semmilyen rakodógép kezelő jogosítványom.

2017. nov. 21. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal igen, ezekre nem kell külön vizsga
2017. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ha véletlenül mégis kellene hozzá, akkor rendőr kérheti pl. igazoltatáskor?
2017. nov. 23. 23:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kérheti
2017. nov. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint a nehézgépkezelőit kérheti?
2017. nov. 25. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, ha kell hozzá hogyne kérhetné. De szerintem ezekhez nem kell.

De ha már ilyenben gondolkozol, miért nem beszélsz egy céggel aki ilyeneket telepít?


Azt tudom, hogy a hátsó hidraulikára szererelt targoncatoronyra nem kell semmi.

Nekünk ilyen van, igazoltattak már így 200 lóerős traktoron rajta a torony, mögötte a pótkocsi, egy szót se szóltak.

2017. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy azért kérdeztem, mert vettünk egy traktort rakodóval, és lehet hogy én hoztam volna haza kb 250 km-ről. Apám szerint nem hozhatom, mert nincs rá nehézgépkezelő vagy hasonló jogosítványon.
2017. dec. 3. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha nem kezeled a gépet nem kell a papír engem állítottak meg emelőhátfalas teherautóval mikor még nem volt vizsgám,mondtam,hogy a lerakón kezelik a hátfalat(lof@szt) és annyi
2021. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!